Aktualności

Widzew z nowym partnerem technicznym!

Miło nam poinformować, że nasz klub rozpoczął współpracę z firmą ZINA - producentem sprzętu i odzieży sportowej.

Umowa z firmą ZINA została podpisana na 2,5 roku. Zgodnie z deklaracjami, pierwsza drużyna przez ten czas ma zagwarantowany wysokiej jakości sprzęt ZINA. Nowy sponsor techniczny będzie również ubierał drużyny młodzieżowe klubu.

- ZINA, jako polska marka, zdecydowała się na współpracę z Widzewem, bo jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Polsce. Wierzymy w obecny zarząd klubu, zaufalismy mu, on zaufał nam. Mamy nadzieję na wspólny powrót nawet do ekstraklasy - przyznał podczas pecjalnie zwołanej konferencji prasowej dyrektor handlowy firmy Jakub Karpiński.

W roku 2005 właściciel marki ZINA - firma PPH OPTIM, aby potwierdzić wysoką jakość piłek produkowanych przez firmę, poddał je surowym i rygorystycznym testom FIFA, które oczywiście przeszły pomyślnie. Jest to potwierdzone podpisanym certyfikatem i autoryzacją przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej - licencja: No.163/627. ZINA jest jedyną polska firmą posiadającą takie certyfikaty.

Na nowej koszulce Widzewa znajduje się zarys herbu klubu, a nad nim gwiazdka symbolizująca Mistrzostwa Polski. Wszyscy mamy nadzieję, że to wolne miejsce zostanie wkrótce zapełnione historycznym herbem klubu.

Na prawym rękawie koszulki meczowej będzie znajdowało się logo fanklubów Widzewa z Irlandii - FC EIRE DIVISION i Anglii (WIDZEWSKA EMIGRACJA), którzy wykupili to miejsce na najbliższą rundę. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 25.05.2020

Trening 25.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela