Aktualności

Widzew z najlepszym wynikiem w sezonie, jeszcze tylko jeden rekord do pobicia!

7 dni po osiągnięciu liczby 10 tys. sprzedanych karnetów, Widzew ogłasza kolejny sukces. Licznik karnetów na stronie widzew.com przekroczył 12 tys.
Oznacza to, że w sezonie 2016/2017 to łódzki klub sprzedał najwięcej karnetów spośród polskich klubów ze wszystkich lig!

Do tej pory najlepszym wynikiem w Polsce w sezonie 2016/2017 chwaliła się Legia Warszawa. Wprawdzie w pierwszym etapie warszawski klub sprzedał około 8 tys. karnetów, ale po awansie do Ligi Mistrzów i wprowadzeniu zasad promujących posiadaczy karnetów przy zakupie biletów na mecze grupowe, Legii udało się sprzedać dodatkowo około 3500 karnetów. Przekroczenie liczby 12 tys. sprzedanych karnetów przez Widzew daje pewność, że to łódzki klub jest liderem w tym roku.

Biorąc pod uwagę, że do pierwszego meczu na nowym stadionie jeszcze 2 tygodnie, a z tygodnia na tydzień sprzedaż karnetów jeszcze rośnie, fani Widzew zerkają już w stronę Lecha Poznań, którego kibice w 2011 roku zakupili 15056 karnetów, ustanawiając wciąż aktualny rekord Polski. Oczywiście osiągnięcie wyniku ponad 15 tys. sprzedanych karnetów na stadionie, którego pojemność to „tylko” 18 tys. będzie bardzo trudne, ale czy trudniejsze niż wszystkie inne rekordy, jakie pobił Widzew?

Zbliżenie się do tego wyniku może oznaczać, że bilety na wiosenne mecze Widzewa w III lidze będą dostępne w sprzedaży tylko wtedy, kiedy z wejścia na dany mecz zrezygnuje posiadacz karnetu. Warto wziąć to pod uwagę i zdecydować się na zakup karnetu na rundę wiosenną. Wolnych miejsc jest coraz mniej.  Karnet na Widzew można kupić na stronie: https://widzew.com/web/bilety/karnety


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela