Aktualności

Widzew z drugą frekwencją w kraju!

Sobotni pojedynek z ŁKS-em Łomża na stadionie przy al. Piłsudskiego obejrzało 16,3 tys. kibiców, co daje Widzewowi drugie miejsce pod względem frekwencji na krajowych stadionach w miniony weekend.

W weekend większą liczbą kibiców mógł się pochwalić jedynie Lech Poznań - jego starcie z Ruchem Chorzów na stadionie przy ul. Bułgarskiej obserwowało bowiem ponad 20 tys. osób. W czołówce najchętniej oglądanych spotkań znalazł się również pojedynek Cracovii z Legią Warszawa, który obejrzało ponad 12,4 tys. kibiców.

Jeśli chodzi o Widzew, w rundzie wiosennej największą liczbę osób przyciągnął mecz otwarcia nowego stadionu przy al. Piłsudskiego - na trybunach zasiadło wówczas blisko 17,5 tys. fanów łódzkiej drużyny. 16,8 tys. kibiców obejrzało natomiast spotkanie z rezerwami Legii Warszawa. W tej rundzie podopiecznych trenera Przemysława Cecherza czeka jednak jeszcze m.in. mecz z drugą drużyną Jagiellonii Białystok oraz derbowy pojedynek z ŁKS-em Łódź. Można więc śmiało przypuszczać, że okazji do podkreślania fantastycznej frekwencji na meczach Widzewa będzie jeszcze wiele!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela