Aktualności

Widzew z drugą frekwencją w kraju!

Sobotni pojedynek z ŁKS-em Łomża na stadionie przy al. Piłsudskiego obejrzało 16,3 tys. kibiców, co daje Widzewowi drugie miejsce pod względem frekwencji na krajowych stadionach w miniony weekend.

W weekend większą liczbą kibiców mógł się pochwalić jedynie Lech Poznań - jego starcie z Ruchem Chorzów na stadionie przy ul. Bułgarskiej obserwowało bowiem ponad 20 tys. osób. W czołówce najchętniej oglądanych spotkań znalazł się również pojedynek Cracovii z Legią Warszawa, który obejrzało ponad 12,4 tys. kibiców.

Jeśli chodzi o Widzew, w rundzie wiosennej największą liczbę osób przyciągnął mecz otwarcia nowego stadionu przy al. Piłsudskiego - na trybunach zasiadło wówczas blisko 17,5 tys. fanów łódzkiej drużyny. 16,8 tys. kibiców obejrzało natomiast spotkanie z rezerwami Legii Warszawa. W tej rundzie podopiecznych trenera Przemysława Cecherza czeka jednak jeszcze m.in. mecz z drugą drużyną Jagiellonii Białystok oraz derbowy pojedynek z ŁKS-em Łódź. Można więc śmiało przypuszczać, że okazji do podkreślania fantastycznej frekwencji na meczach Widzewa będzie jeszcze wiele!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela