Aktualności

Widzew II: Wysokie zwycięstwo z GKS-em

Kolejne zwycięstwo odnotowali w niedzielę zawodnicy rezerw Widzewa Łódź. Tym razem pokonali u siebie GKS Bedlno 8:1.

Kadra na niedzielne spotkanie z GKS-em Bedlno znacząco różniła się od tej, która tydzień wcześniej wybrała się na wyjazdowe spotkanie do Parzęczewa. W zespole prowadzonym przez Jakuba Grzeszczakowskiego znalazło się tym razem aż dziesięciu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Tak spora liczba trzecioligowców znacząco przełożyła się na boiskowe wydarzenia, a czerwono-biało czerwoni po dwudziestu jeden minutach prowadzili już 3:0. W tym czasie bramkarza GKS-u trzykrotnie pokonał Daniel Gołębiewski.

Zmiana stron nie odbiła się na tempie gry łodzian. Widzewiacy nadal kontrolowali boiskowe wydarzenia i jeszcze pięciokrotnie pokonali golkipera gości. Na listę strzelców wpisywali się kolejo: Kamil Tlaga, Mateusz Ostaszewski, Dawid Kamiński, ponownie Tlaga oraz Adrian Tarczyński. Zawodnicy z Bedlna byli w stanie odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem, egzekwując rzut karny w 90. minucie gry.

Drugie zwycięstwo z rzędu pozwoliło awansować widzewiakom na ósmą pozycję w ligowej tabeli. W kolejnym tygodniu łodzianie wybiorą się do Rosanowa, gdzie zmierzą się z miejscowym LKS-em, który znajduje się obecnie na drugim miejscu w stawce.

RTS Widzew II Łódź - GKS Bedlno 8:1 (3:0)

Bramki dla Widzewa: Daniel Gołębiewski 3, Kamil Tlaga 2, Dawid Kamiński, Mateusz Ostaszewski, Adrian Tarczyński

Skład Widzewa II: Konrad Reszka - Kamil Tlaga, Damian Kostkowski, Michał Krawczyk, Bartłomiej Gromek - Dawid Kamiński, Sebastian Olczak (75' Błażej Gosik), Kacper Falon (60' Mateusz Miasopust), Mateusz Ostaszewski (83' Adrian Tarczyński), Bartłomiej Rakowski (67' Kacper Leszczyński) - Daniel Gołębiewski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela