Aktualności

Widzew wspomógł akcję Sylwii Dekiert #koszulkinapomoc

Klub z al. Piłsudskiego 138 na licytację charytatywną organizowaną przez dziennikarkę TVP Sport przekazał koszulkę meczową. Wyjątkowym prezentem inicjatywę wsparł również Łukasz Turzyniecki.

O tym że Widzew wziął udział w akcji #koszulkinapomoc, informowaliśmy pod koniec maja. Wówczas znana dziennikarska TVP Sport, Sylwia Dekiert, zdecydowała, że otrzymane przez nią koszulki meczowe klubów piłkarskich, a także inne prezenty ze świata sportu, jak sukienka Agnieszki Radwańskiej, trafią na aukcje charytatywne wspierające polską służbę zdrowia w walce z koronawirusem (WIĘCEJ).

Przedmiotem jednej z licytacji była przekazana dziennikarce koszulka meczowa Widzewa Łódź, ze specjalnym herbem przygotowanym na 110-lecie istnienia klubu. Pulę widzewskich darów uzupełnił prezent od Łukasza Turzynieckiego. Obrońca Widzewa, jako wicemistrz teleturnieju wiedzy "1z16 Ekstraquiz" organizowanego przez TVP Sport wygrał koszulkę… Manuela Arboledy, za pośrednictwem której Kolumbijczyk dziękował kiedyś publicznie między innymi Czesławowi Michniewiczowi i Franciszkowi Smudzie.

"Turzyk" przekazał za pośrednictwem klubu ten niecodzienny przedmiot na akcję #koszulkinapomoc. Koszulka, którą doskonale zna cała piłkarska Polska, może zmienić właściciela już za widzewskie 191,0 zł, a licytować można ją tu: https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-manuela-arboledy-i12174523. Choć pierwotnie należała do Arboledy, jest też swoistym potwierdzeniem powrotu Widzewa do grona ekstraklasowców, na razie w quizie wiedzy, w którym występowały poza łidzianami tylko kluby z elity, ale wierzymy, że to dobry prognostyk na najbliższą przyszłość sportową.

Zachęcamy do udziału w aukcji. Informujemy jednocześnie, że widzewska "meczówka", która trafiła do Sylwii Dekiert, wylicytowana została za 306 zł. Cała zebrana w ramach organizowanych przez dziennikarkę TVP Sport aukcji kwota trafi na zbiórkę "Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19" zorganizowaną na portalu siepomaga.pl (WIĘCEJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela