Aktualności

Widzew wspiera adopcję zwierząt

Podczas ostatniego meczu domowego łodzian na stadionie wyemitowany został spot zachęcający do adopcji psa. To początek kampanii, w którą zaangażował się klub.

Cała inicjatywa powstała w ramach współpracy Widzewa ze Schroniskiem dla Zwierząt przy ul. Marmurowej w Łodzi i Telewizją TOYA. Ta ostatnia realizuje specjalny program poświęcony czworonogom, pod nazwą „Cztery łapy”. W ramach jego uzupełnienia przygotowywane będą kolejne spoty reklamowe zachęcające do zabrania do domu lokatorów schroniska przy ul. Marmurowej.

Samotne, bezpańskie, często porzucone przez właścicieli psy potrzebują miłości i domu. Klub jest przekonany, że wśród jego kibiców znajdą się ludzie, którzy nie tylko nie są obojętni na potrzeby tych wspaniałych istot, ale mogą też im pomóc, dlatego Widzew włączył się w akcję i od meczu ze Stalą Rzeszów emituje w przerwie na stadionowych telebimach specjalnie przygotowane spoty promocyjne.

Bohaterem pierwszego materiału wideo, zaprezentowanego w przerwie ostatniego meczu Widzewa, był dziewięcioletni pies o imieniu Kapsel. Podczas następnych spotkań w Sercu Łodzi poznacie innych kandydatów na domowników, którzy czekają na przygarnięcie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i zaopiekowania się potrzebującymi zwierzakami. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych kibiców i ich najbliższych znajdą się osoby, które skorzystają z towarzystwa sympatycznych czworonogów. Do szczęścia potrzeba im bardzo niewiele, przede wszystkim odrobiny ciepła, zainteresowania i sympatii. Widzewskie serce na pewno nie pozostaną na te potrzeby obojętne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela