Aktualności

Widzew wspiera adopcję zwierząt

Podczas ostatniego meczu domowego łodzian na stadionie wyemitowany został spot zachęcający do adopcji psa. To początek kampanii, w którą zaangażował się klub.

Cała inicjatywa powstała w ramach współpracy Widzewa ze Schroniskiem dla Zwierząt przy ul. Marmurowej w Łodzi i Telewizją TOYA. Ta ostatnia realizuje specjalny program poświęcony czworonogom, pod nazwą „Cztery łapy”. W ramach jego uzupełnienia przygotowywane będą kolejne spoty reklamowe zachęcające do zabrania do domu lokatorów schroniska przy ul. Marmurowej.

Samotne, bezpańskie, często porzucone przez właścicieli psy potrzebują miłości i domu. Klub jest przekonany, że wśród jego kibiców znajdą się ludzie, którzy nie tylko nie są obojętni na potrzeby tych wspaniałych istot, ale mogą też im pomóc, dlatego Widzew włączył się w akcję i od meczu ze Stalą Rzeszów emituje w przerwie na stadionowych telebimach specjalnie przygotowane spoty promocyjne.

Bohaterem pierwszego materiału wideo, zaprezentowanego w przerwie ostatniego meczu Widzewa, był dziewięcioletni pies o imieniu Kapsel. Podczas następnych spotkań w Sercu Łodzi poznacie innych kandydatów na domowników, którzy czekają na przygarnięcie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i zaopiekowania się potrzebującymi zwierzakami. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych kibiców i ich najbliższych znajdą się osoby, które skorzystają z towarzystwa sympatycznych czworonogów. Do szczęścia potrzeba im bardzo niewiele, przede wszystkim odrobiny ciepła, zainteresowania i sympatii. Widzewskie serce na pewno nie pozostaną na te potrzeby obojętne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening Akademii 27.01.2020

Trening Akademii 27.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela