Aktualności

Widzew ustanawia nowy rekord po pierwszym dniu sprzedaży karnetów

Zaledwie 24 godziny potrzebowali kibice Widzewa, aby ustanowić nowy klubowy rekord w sprzedaży karnetów w jeden dzień, osiągając 23 czerwca wynik 1227.

Dotychczasowy rekord został ustanowiony 9 marca 2017 r. - ostatniego dnia sprzedaży karnetów na rundę wiosenną ubiegłego sezonu. Wtedy to - w czasie największego szału na widzewskie karnety - klub sprzedał "tylko" 926 karnetów w ciągu 24 godzin. Wynik uzyskany w pierwszym dniu sprzedaży jest również lepszy od wyniku uzyskanego przez aktualnego mistrza Polski - Legię Warszawa, która 13 czerwca ogłosiła rekordową sprzedaż 1041 karnetów w jeden dzień.

W porównaniu z pierwszym dniem otwartej sprzedaży widzewskich karnetów na rundę wiosenną poprzedniego sezonu, tym razem kibice Widzewa wykupili prawie dwa razy więcej karnetów. Znakomitą kampanię sprzedaży pierwszych karnetów na nowy stadion zaczynaliśmy od wyniku 647 sprzedanych kart w pierwszym dniu. 

Warto zwrócić uwagę, że imponujący wynik Widzewa mógłby być jeszcze wyższy. Wciąż nie jest prowadzona otwarta sprzedaż karnetów, a obecnie nabywają je tylko osoby, które chcą kontynuować karnet na to samo miejsce, co w rundzie wiosennej. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie przez internet, a dopiero od poniedziałku możliwe będzie przedłużenie karnetu w kasie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Co więcej, ostateczny wynik będzie prawdopodobnie jeszcze wyższy, ponieważ 224 karnety czekają na zaksięgowanie płatności tradycyjnym przelewem.

Znakomity wynik sprzedażowy w pierwszym dniu pozwala mieć nadzieję, że rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów uzyskany przez Widzew wiosną tego roku może być "zagrożony" już w kolejnym miesiącu. W związku z bardzo sprawnym działaniem systemu zwalniania miejsc przez posiadaczy karnetów, tym razem Zarząd nie będzie musiał podejmować decyzji o wstrzymaniu sprzedaży karnetów w obawie o kompletny brak dostępności biletów w kasach. W rundzie wiosennej kibice Widzewa zwalniali swoje miejsce karnetowe łącznie 17212 razy, dzięki czemu na każdy z meczów klub mógł sprzedawać prawie 2000 biletów więcej.

Wszystkim nabywcom karnetów serdecznie dziękujemy. Wasze zaangażowanie w odbudowę klubu jest nie do przecenienia. Swoim wsparciem w kolejnym sezonie dajecie wszystkim dowód, że rekord pobity w poprzedniej rundzie to nie jednorazowy "efekt stadionu", lecz trwały "efekt Widzewa"!

Wszelkie informacje o ofercie karnetowej i biletowej można znaleźć w artykule: https://widzew.com/-/przedluz-swoj-kontrakt-z-widzewem-bilety-i-karnety-na-sezon-2017-2018


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 28
2 Widzew Łódź 28
3 GKS Katowice 27
4 Górnik Łęczna 25
5 Olimpia Elbląg 25
6 Stal Rzeszów 24
7 Bytovia Bytów 22
Pełna tabela