Aktualności

Widzew uruchamia sprzedaż karnetów na pozostałe sektory stadionu

W związku z olbrzymim zainteresowaniem karnetami na rundę wiosenną rozgrywek, Zarząd RTS Widzew Łódź podjął decyzję o uruchomieniu sprzedaży karnetów na dotychczas wyłączone sektory trybuny B i łuków stadionu.

Sprzedaż karnetów na mecze Widzewa została rozpoczęta w połowie listopada 2016 roku i od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców. Początkowo klub, podchodząc ostrożnie do prognoz sprzedaży, wyłączył z oferty trybunę B oraz przylegające do niej łuki. Podejście takie miało pozwolić na zastosowanie dwóch wariantów zabezpieczenia imprez masowych – pierwszy na około 13 tys. widzów i drugi na komplet 18 tys. publiczności. Licznik sprzedanych karnetów wskazuje jednak coraz większą liczbę, a dynamika sprzedaży przed pierwszym meczem, który odbędzie się 18 marca, wzrasta. W związku z tym, kibice Widzewa nie pozostawili klubowi innego wyjścia, jak uruchomienie sprzedaży na wszystkie sektory nowego stadionu przy Al. Piłsudskiego 138.

Do sprzedaży trafią miejsca na sektorach A10, A11 i A12, które będą sprzedawane w formie rozszerzenia zapełnionego już niemal w stu procentach sektora rodzinnego na sektorach A1, A2 i A3. Sprzedaż zostanie również uruchomiona w sektorach B3, B4, B5, B6 oraz na łuku w sektorach C1, C2 i C3.

Decyzja ta oznacza, że każdy z 11 meczów Widzewa na wiosnę będzie zgłoszony jako impreza o maksymalnej liczbie publiczności bliskiej 18 tys. W ramach decyzji, sektory C10 i C11 zostaną zablokowane na poczet miejsc, które kibice Widzewa zakupili w formie karnetów fundowanych.

Jesteśmy przekonani, że otworzenie sprzedaży karnetów na pozostałych sektorach stadionu jeszcze bardziej pomoże w rozpowszechnianiu mody na Widzew i pomoże klubowi osiągnąć wynik sprzedaży, który odbije się jeszcze większym echem w Polsce i w Europie. 

Karnety na wszystkie trybuny można kupować w klubowym systemie biletowym https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela