Aktualności

Widzew U13 wygrał z Termami Uniejów

Widzewscy młodzicy z rocznika 2005, prowadzeni przez trenera Marka Grzeszczakowskiego, wygrali w weekend ze swoimi rówieśnikami z Term Uniejów 3:0.

W łódzkiej lidze okręgowej młodzików (rocznik 2005) występują dwa zespoły Widzewa. Drużyna trenera Jarosława Węglewskiego, grająca w grupie I, pokonała w weekend Miazgę Brójce 3:1 (więcej o tym meczu -> https://widzew.com/-/widzew-u-13-lepszy-od-miazgi-brojce).

Zwycięstwo zanotowała też ekipa trenera Marka Grzeszczakowskiego, występująca w grupie IV. Młodzi widzewiacy, po trzech bramkach Maksymiliana Łukasika, wygrali z Termami Uniejów 3:0 i z kompletem jedenastu zwycięstw przewodzą ligowej stawce i są pewni gry w barażach. Po sezonie z najlepszych drużyn w regionie stworzona zostanie liga wojewódzka, a o awans do niej powalczą po dwie najlepsze ekipy z czterech grup łódzkich. Drużyna Jarosława Węglewskiego zajmuje obecnie w tabeli trzecie miejsce, ustępując drugiej Łódzkiej Akademii Futbolu jedynie różnicą bramek.

D1 Młodzik, gr. IV (U13, trener: Marek Grzeszczakowski)

Widzew Łódź - Termy Uniejów 3:0 (2:0)

Bramki: Łukasik Maksymilian - 3

Skład Widzewa: Placzkowski, Mąkol, Mokracki, Matysek, Łukasik Alan, Gumiński, Samulak, Mordon, Łukasik Maks oraz Glicner, Dybała, Skutecki, Domowicz, Krupiński, Piechocki, Kaczorowski.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja drużyny 19.07.2018

Prezentacja drużyny 19.07.2018

Tabela rozgrywek

1 Znicz Pruszków 3
2 Olimpia Grudziądz 3
3 Stal Stalowa Wola 3
4 Widzew Łódź 3
5 Siarka Tarnobrzeg 3
6 Radomiak Radom 3
7 Górnik Łęczna 1
Pełna tabela