Aktualności

Widzew U13 wygrał z Termami Uniejów

Widzewscy młodzicy z rocznika 2005, prowadzeni przez trenera Marka Grzeszczakowskiego, wygrali w weekend ze swoimi rówieśnikami z Term Uniejów 3:0.

W łódzkiej lidze okręgowej młodzików (rocznik 2005) występują dwa zespoły Widzewa. Drużyna trenera Jarosława Węglewskiego, grająca w grupie I, pokonała w weekend Miazgę Brójce 3:1 (więcej o tym meczu -> https://widzew.com/-/widzew-u-13-lepszy-od-miazgi-brojce).

Zwycięstwo zanotowała też ekipa trenera Marka Grzeszczakowskiego, występująca w grupie IV. Młodzi widzewiacy, po trzech bramkach Maksymiliana Łukasika, wygrali z Termami Uniejów 3:0 i z kompletem jedenastu zwycięstw przewodzą ligowej stawce i są pewni gry w barażach. Po sezonie z najlepszych drużyn w regionie stworzona zostanie liga wojewódzka, a o awans do niej powalczą po dwie najlepsze ekipy z czterech grup łódzkich. Drużyna Jarosława Węglewskiego zajmuje obecnie w tabeli trzecie miejsce, ustępując drugiej Łódzkiej Akademii Futbolu jedynie różnicą bramek.

D1 Młodzik, gr. IV (U13, trener: Marek Grzeszczakowski)

Widzew Łódź - Termy Uniejów 3:0 (2:0)

Bramki: Łukasik Maksymilian - 3

Skład Widzewa: Placzkowski, Mąkol, Mokracki, Matysek, Łukasik Alan, Gumiński, Samulak, Mordon, Łukasik Maks oraz Glicner, Dybała, Skutecki, Domowicz, Krupiński, Piechocki, Kaczorowski.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Piast II Gliwice 20.01.2019

Widzew II Łódź - Piast II Gliwice 20.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela