Aktualności

Widzew U-9: Tuż za podium w FA Bełchatów Cup

Młodzi widzewiacy wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezydent Miasta Bełchatowa p. Marioli Czechowskiej, FA BEŁCHATÓW CUP 2016. Piłkarze Macieja Matyska zajęli czwarte miejsce.

10 grudnia odbył się w Bełchatowie turniej dla piłkarzy z rocznika 2008, w którym wzięły udział drużyny Stali Głowno, Sportowej Częstochowa, Pogoni Zduńska Wola, SMS Łódź, Lechii Tomaszów Mazowiecki i łódzkiego Widzewa. Młodzi piłkarze Macieja Matyska grali z różnym szczęściem, ale ostatecznie zajęli miejsce tuż za podium. Widzewiacy pokonali Stal Głowno 3:0 i Sportową Częstochowa 2:1, ale lepsza od młodych czerwono-biało-czerwonych okazała się Lechia i Pogoń. W meczu, który decydował o trzecim miejscu w turnieju FA BEŁCHATÓW CUP 2016 i jednocześnie był derbami Łodzi, piłkarze Matyska przegrali 0:4 z SMS Łódź. 

Widzewiacy byli najmłodszym zespołem w turnieju, bowiem z herbem RTS na piersi w hali ENERGIA Skry Bełchatów grali piłkarze z roczników 2008, 2009 i 2010. 12-minutowe mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym", a na placu gry meldowały się zespołu pięcioosobowe.

Widzew: Daniel Remiszewski, Mateusz Krawczyk, Wojciech Świtoniak, Michał Stępień, Julian Milczarek, Filip Piechocki, Michał Mokracki, Maks Goszczyński, Alan Kosiorek


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela