Aktualności

Widzew U-7: MAPEI fundatorem strojów

Podopieczni Piotra Szarpaka z rocznika 2010 będą wiosną występować w nowym komplecie strojów. Fundatorem trykotów dla młodych widzewiaków została firma MAPEI.

Młodzi widzewiacy, których niedawno na treningu odwiedzili Marcin Kozłowski i Kamil Tlaga, otrzymali kolejną dobrą wiadomość: wiosną będą występować w nowym komplecie strojów, które otrzymali od firmy MAPEI Polska, która jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej, a także częścią Grupy MAPEI - światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku.

W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne, a w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy - w Barcinie. Całkowite moce produkcyjne MAPEI Polska wzrosły tym samym do poziomu 420 000 ton produktów proszkowych rocznie, przy czym dodatkowo w Gliwicach oddano do użytku linię produkcyjną do wytwarzania produktów płynnych m.in. domieszek do betonu, a w Barcinie - linię do produkcji tynków mokrych.

Osiem razy z rzędu (w latach 2007 - 2015) firma otrzymała nagrodę Budowlana Marka Roku w kategorii ”kleje do płytek” oraz ”fugi” przyznawaną przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku na bazie niezależnego badania przeprowadzonego wśród reprezentatywnej grupy polskich wykonawców. W latach 2012 - 2015 MAPEI uzyskało również tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji generalnej, co oznacza, że w opinii profesjonalistów MAPEI należy do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów.

- To świetna wiadomość. Widać, że dzieciakom podobają się nowe komplety meczowe, sam również otrzymałem koszulkę z napisem "trener" na plecach. Gorąco dziękujemy firmie MAPEI za wsparcie - powiedział szkoleniowiec rocznika 2000, Piotr Szarpak


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 53
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 51
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 46
4 Polonia Warszawa 43
5 Legia II Warszawa 37
6 Kaczkan Huragan Morąg 37
7 Victoria Sulejówek 36
Pełna tabela