Aktualności

Widzew U-7: MAPEI fundatorem strojów

Podopieczni Piotra Szarpaka z rocznika 2010 będą wiosną występować w nowym komplecie strojów. Fundatorem trykotów dla młodych widzewiaków została firma MAPEI.

Młodzi widzewiacy, których niedawno na treningu odwiedzili Marcin Kozłowski i Kamil Tlaga, otrzymali kolejną dobrą wiadomość: wiosną będą występować w nowym komplecie strojów, które otrzymali od firmy MAPEI Polska, która jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej, a także częścią Grupy MAPEI - światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku.

W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne, a w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy - w Barcinie. Całkowite moce produkcyjne MAPEI Polska wzrosły tym samym do poziomu 420 000 ton produktów proszkowych rocznie, przy czym dodatkowo w Gliwicach oddano do użytku linię produkcyjną do wytwarzania produktów płynnych m.in. domieszek do betonu, a w Barcinie - linię do produkcji tynków mokrych.

Osiem razy z rzędu (w latach 2007 - 2015) firma otrzymała nagrodę Budowlana Marka Roku w kategorii ”kleje do płytek” oraz ”fugi” przyznawaną przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku na bazie niezależnego badania przeprowadzonego wśród reprezentatywnej grupy polskich wykonawców. W latach 2012 - 2015 MAPEI uzyskało również tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji generalnej, co oznacza, że w opinii profesjonalistów MAPEI należy do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów.

- To świetna wiadomość. Widać, że dzieciakom podobają się nowe komplety meczowe, sam również otrzymałem koszulkę z napisem "trener" na plecach. Gorąco dziękujemy firmie MAPEI za wsparcie - powiedział szkoleniowiec rocznika 2000, Piotr Szarpak


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela