Aktualności

Widzew śrubuje własny dzienny rekord sprzedaży karnetów!

Widzew Łódź nie przestaje zaskakiwać. Dotychczasowy rekord 1227 sprzedanych karnetów w ciągu jednego dnia odszedł już do lamusa!

Nowym najlepszym dziennym wynikiem w Polsce jest rezultat z 4 lipca. Wówczas klub sprzedał aż 1982 karnety! To wynik o ponad 700 abonamentów lepszy od poprzedniego rekordu, który już postrzegany był za absolutnie rewelacyjny wyczyn łódzkich kibiców. Dzięki tak znakomitemu dniu, Widzew o północy 5 lipca mógł poszczycić się sprzedażą łącznie aż 7658 wejściówek na całą rundę jesienną sezonu 2017/2018! Licznik nie zatrzymuje się, a kibice po raz kolejny udowadniają swoją miłość do klubu nie tylko słowem, ale i czynem.

Wszystkim nabywcom karnetów serdecznie dziękujemy! Dzięki Wam rekord z minionej rundy można uznawać za zagrożony, pomimo krótszego okresu na zakup karnetów na nadchodzące spotkania Widzewa w Sercu Łodzi. Wspólnie z drużyną walczmy przez cały sezon o awans do II ligi!

Wszelkie informacje o ofercie karnetowej i biletowej można znaleźć w artykule: https://widzew.com/-/przedluz-swoj-kontrakt-z-widzewem-bilety-i-karnety-na-sezon-2017-2018


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela