Aktualności

Widzew sprzedał ponad 15 tysięcy karnetów na nowy sezon

Pierwszego dnia otwartej sprzedaży karnetów kibice Widzewa Łódź przekroczyli kolejną barierę sprzedaży. Ponad 15 tysięcy karnetów znalazło już swoich właścicieli.

W ubiegłym sezonie kibice Widzewa pobili własny rekord Polski w sprzedaży karnetów, ustanawiając wynik końcowy na poziomie 16 224 kupionych abonamentów, nabywając przy tym wszystkie dostępne w tej formie miejsca. Przed startem nowego sezonu prawie 90 procent posiadaczy karnetów zdecydowało się je przedłużyć (większość skorzystała z możliwości zachowania dotychczasowego miejsca, ale część postanowiła zmienić swoją lokalizację na stadionie).

O północy 12 lipca ruszyła sprzedaż otwarta karnetów na pozostałe miejsca, niewykupione przez posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu. Na starcie zostało ich niespełna dwa tysiące, a po 12 godzinach już niewiele ponad tysiąc. O godzinie 11:56 w czwartek licznik pokazywał 15 056 sprzedanych abonamentów, czyli dokładnie tyle, ile wynosił ostatni rekord Polski w sprzedaży karnetów, który nie należał do Widzewa, a pobity został przez łodzian w marcu 2017 roku.

Oznacza to, że wyniki sprzedażowe karnetów Widzewa z trzech kolejnych sezonów zajmują obecnie całe podium rankingu najlepszych wyników sprzedaży abonamentów w kraju. Warto dodać, że zdecydowana większość sprzedanych już karnetów na nowe rozgrywki to abonamenty na cały sezon (około 80 procent).

- Minione rundy potwierdziły, że atmosfera przy al. Piłsudskiego jest niezmiennie rewelacyjna. Sprzedaż karnetów dobitnie pokazuje, że według najlepszych kibiców na świecie warto być jej częścią. Nie mam wątpliwości, że stadion Widzewa znów wypełni się po brzegi. Szkoda tylko, że nie będziemy w stanie pomieścić wszystkich zainteresowanych - przyznał prezes klubu, Przemysław Klementowski.

Gorąco zachęcamy do zakupu ostatnich karnetów. Ich sprzedaż trwa do 17 lipca lub do wyprzedania wszystkich dostępnych abonamentów. Co prawda, w Widzewie od półtora roku sprawnie funkcjonuje system zwalniania miejsc i kibice, którzy nie będą na danym meczu, chętnie odstępują swoje miejsca innym widzewiakom, jednak tylko karnet daje gwarancję obejrzenia wszystkich spotkań drużyny Radosława Mroczkowskiego organizowanych w Sercu Łodzi. Bądźcie z nami, zaczynamy już 21 lipca!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pub "W Sercu Łodzi" 13.02.2019

Pub "W Sercu Łodzi" 13.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela