Aktualności

Widzew rzuca wyzwanie biegaczom!

Do klubu dotarła informacja o ciekawym wyzwaniu, jakie wyznaczyli sobie sympatycy Widzewa. chodzi o zapoczątkowaną przez Annę Zdanowską akcję wybiegania 1910 km w 2017 r.

Z biegiem czasu akcja została poszerzona o rowerzystów. - W środowisku sympatyków Widzewa wiele osób uprawia różnorakie sporty. Jest również grupa osób trenujących bieganie: czy to tradycyjne, czy też przełajowe lub na orientację. Od niedawna grupa ta zaczęła się integrować i zwierać szyki, choć już wcześniej dawała o sobie znać, np. udziałem w „Biegu ulicą Piotrkowską” z okazji 105. rocznicy powstania RTS Widzew. Aktualnie wspólnymi siłami udało się zakupić tzw. bufki, które miały swoją premierę na „Biegu Trzech Króli”. Premiera wypadła iście okazale, ponieważ zawodniczka w bufce na głowie stanęła na podium w kategorii K40. Obecnie, na jednym z popularnych trakerów trwa rywalizacja 1910 km w 2017 roku. Bierze w niej udział już ponad 100 osób - wyjaśniła Anna Zdanowska.

Zainspirowani entuzjazmem sympatyków Widzewa, postanowiliśmy dodatkowo ich zmotywować i rzucić kolejne wyzwanie! Wyzwanie polega na wyrysowaniu jak najciekawszej trasy za pomocą GPS przy pomocy dowolnej aplikacji. Może to być proste “RTS” bądź dowolny widzewski napis. Tu pozostawiamy dowolność i wierzymy w kreatywność aktywnych ruchowo widzewiaków. Do wyzwania zapraszamy zarówno biegaczy, jak i rowerzystów.

Mapki z wytyczonymi napisami można przesyłać do 1 marca 2017 na adres redakcja@widzew.com. Oczywiście wyłonimy zwycięzcę, na którego czekać będzie wyjątkowa nagroda w postaci dwóch karnetów na trybunę C.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela