Aktualności

Widzew rozpoczyna sparingowe granie

Drużyna Widzewa w sobotę o godzinie 13:00 podejmie pierwszego rywala w ramach letnich przygotowań do sezonu. Przeciwnikiem łodzian będzie trzecioligowa Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Sobotnie spotkanie będzie premierowym meczem kontrolnym w trakcie przygotowań do startu Fortuna 1 Ligi oraz nieoficjalnym debiutem trenera Enkeleida Dobiego na stanowisku pierwszego trenera Widzewa. Mecz będzie jednocześnie zwieńczeniem pierwszego tygodnia przygotowań oraz okazją do sprawdzenia na boisku pięciu testowanych zawodników, wśród których znajd się Merveille Fundambu. Przypomnijmy, że od czwartku z drużyną nie treneje Bartłomiej Kiełbasa, który nie zostanie piłkarzem Widzewa.

Przeciwnik łodzian zakończył miniony sezon na 13. miejscu w 1. grupie III ligi. Warto dodać, że trenerem drużyny gości jest Krzysztof Chrobak, który w przeszłości pracował w klubie z al. Piłsudskiego 138. Początek spotkania punktualnie o 13:00. Ze względu na decyzję Miejskiego Ośrodak Sportu i Rekreacji, kompleks treningowy w Parku 3 Maja, gdzie zostanie rozegrany sparing, został zamknięty dla kibiców. Fani czerwono-biało-czerwonych będą mogli obejrzeć mecz za pośrednictwem kamer WidzewTV (SPRAWDŹ SAM). Koszt transmisji wynosi 1 punkt.

***

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki / sobota 8 sierpnia 2020 r., godz. 13:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela