Aktualności

Widzew rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

W środę w Gutowie Małym odbył się trening inaugurujący okres przygotowawczy łodzian do rozgrywek w sezonie 2017/2018.

Na pierwszych zajęciach, z uwagi na przedłużone - za zgodą sztabu szkoleniowego - urlopy, nie pojawili się: Bartłomiej Gromek, Patryk Wolański, Dawid Kamiński, Daniel Mąka, Adam Radwański i Grzegorz Brochocki (dwaj ostatni sezon zakończyli później z uwagi na grę w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów). Pod ich nieobecność w Gutowie Małym zameldowało się tego dnia 23 zawodników.

W środę okazję do poznania się z kolegami z drużyny mieli sprowadzenie latem do Widzewa: Radosław SylwestrzakMichał Miller i Damian Kostkowski. Wszyscy trzej stawili się na odprawie przed zajęciami, ale napastnik i obrońca pozyskani z Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie treningi z Widzewem z powodów formalnych rozpocząć mogą dopiero 1 lipca.

Szansę na udowodnienie przydatności do pierwszego zespołu otrzymali z kolei: Mateusz Miasopust, Maciej Danaburski, Artur Amroziński i Tomasz Saliński, którzy dotychczas stanowili o sile widzewskiego zespołu U19. Na testy przyjechali zaś młodzi i niezwiązani dotąd z Widzewem: Jakub Bogusz (pomocnik) i Oktawian Obuchowski (boczny obrońca).

Na pierwsze zajęcia składały się przede wszystkim lekkie ćwiczenia wprowadzające, ogólnorozwojowe urozmaicone mniejszymi grami.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela