Aktualności

Widzew rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

W środę w Gutowie Małym odbył się trening inaugurujący okres przygotowawczy łodzian do rozgrywek w sezonie 2017/2018.

Na pierwszych zajęciach, z uwagi na przedłużone - za zgodą sztabu szkoleniowego - urlopy, nie pojawili się: Bartłomiej Gromek, Patryk Wolański, Dawid Kamiński, Daniel Mąka, Adam Radwański i Grzegorz Brochocki (dwaj ostatni sezon zakończyli później z uwagi na grę w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów). Pod ich nieobecność w Gutowie Małym zameldowało się tego dnia 23 zawodników.

W środę okazję do poznania się z kolegami z drużyny mieli sprowadzenie latem do Widzewa: Radosław SylwestrzakMichał Miller i Damian Kostkowski. Wszyscy trzej stawili się na odprawie przed zajęciami, ale napastnik i obrońca pozyskani z Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie treningi z Widzewem z powodów formalnych rozpocząć mogą dopiero 1 lipca.

Szansę na udowodnienie przydatności do pierwszego zespołu otrzymali z kolei: Mateusz Miasopust, Maciej Danaburski, Artur Amroziński i Tomasz Saliński, którzy dotychczas stanowili o sile widzewskiego zespołu U19. Na testy przyjechali zaś młodzi i niezwiązani dotąd z Widzewem: Jakub Bogusz (pomocnik) i Oktawian Obuchowski (boczny obrońca).

Na pierwsze zajęcia składały się przede wszystkim lekkie ćwiczenia wprowadzające, ogólnorozwojowe urozmaicone mniejszymi grami.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela