Aktualności

Widzew gości kolejne grupy niepełnosprawnych kibiców

W środę "Serce Łodzi" odwiedziła blisko 30-osobowa grupa niepełnosprawnych z Brzezin.

Stadion Widzewa czwarty raz w przeciągu ostatniego miesiąca był celem wycieczki niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Tym razem odwiedzili go uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej  "Blisko Ciebie" z Brzezin.  - Jest nas tutaj grupa 25 osób plus kilku instruktorów. W planie mamy też zwiedzanie łódzkiej Palmiarni, ale głównym punktem wycieczki jest stadion. Przyjechało wielu wiernych kibiców Widzewa, z których kilku jest nawet w barwach klubowych. Jest też dużo fanów piłki nożnej, Roberta Lewandowskiego, więc dużym wydarzeniem jest dla nich możliwość zobaczenia stadionu z prawdziwego zdarzenia - mówił organizator wycieczki Mateusz Bremke.

W skład grupy wchodziły osoby z różnym stopniem niepełnosprawności, w tym dotknięte autyzmem, zespołem Downa oraz kilku podopiecznych na wózkach inwalidzkich. Cała wycieczka, oprowadzana przez Marcina Tarocińskiego, mogła poznać historię klubu i ciekawostki na temat "Serca Łodzi", ale też poczuć się jak profesjonalni piłkarze, zwiedzając szatnie lub wychodząc na teren obok murawy. Następnie zwiedzający mogli obejrzeć jeden ze sky-boxów, a ostatnim punktem był oficjalny Sklep Widzewa, w którym goście zakupili klubowe gadżety. 

Zachęcamy kolejne wycieczki do przyjazdu na stadion Widzewa. Terminy można umawia pisząc wiadomoś mailową na adres: marcin.tarocinski@widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela