Aktualności

Widzew II: Porażka mimo ambitnej walki

Kolejną porażkę zaliczyli w niedzielę zawodnicy rezerw Widzewa Łódź, którzy przegrali u siebie z LKS-em Sarnów/Dalików 3:4.

Mecz nie zdążył się jeszcze na dobre rozkręcić, a widzewiacy już po dwóch minutach przegrywali z outsiderem ligowej tabeli. Na szczęście już po dziesięciu minutach piłkę do siatki skierował Dawid Kamiński, doprowadzając do remisu. Nie podcięło to skrzydeł zawodnikom gości, którzy jeszcze przed przerwą zdobyli kolejną bramkę i do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron, LKS nadal próbował nacierać na bramkę Konrada Reszki i w końcu dopiął swego, zdobywając dwa kolejne gole. Czerwono-biało-czerwoni nie zamierzali się jednak poddawać. Najpierw wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Sebastian Olczak, a następnie bramkarza rywali pokonał jeszcze Adam Paciorkowski. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego do końca meczu próbowali doprowadzić do remisu, ale nie było im jednak dane ugrać tego dnia nawet punktu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla gości.

Po dziewięciu kolejkach łodzianie zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. W kolejnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Orłem Parzęczew.

Widzew II Łódź - LKS Sarnów/Dalików 3:4 (1:2)

Bramki dla Widzewa: Dawid Kamiński, Sebastian Olczak k., Adam Paciorkowski

Skład Widzewa: Konrad Reszka - Sebastian Olczak, Kacper Pipczyński (55' Tomasz Saliński), Bartłomiej Gromek - Kacper Leszczyński (60' Adam Paciorkowski), Kacper Falon, Krystian Marcioch (46' Mateusz Miasopust), Dawid Kamiński - Błażej Gosik, Konrad Puchalski, Przemysław Niemiec (65' Adrian Tarczyński).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela