Aktualności

Widzew połączył pokolenia w Rawie Mazowieckiej

W sobotę 22 czerwca 2019 roku w Rawie Mazowieckiej odbył się Piknik Rodzinny "Widzew Łączy Pokolenia".

Wydarzenie zorganizowane zostało przez miejscowy fanklub Widzewa i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, dzięki wygranej tego projektu w rawskim Budżecie Obywatelskim 2019. W wydarzeniu w ciągu całego dnia udział wzięło kilka tysięcy osób, w tym przede wszystkim bawiący się całymi rodzinami fani czerwono-biało-czerwonych. Zgromadzeni skorzystać mogli z licznych atrakcji, brać udział w konkursach i rywalizować w konkurencjach sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami, a także wykazać się zdolnościami artystycznymi lub po prostu przyjemnie spędzać czas w widzewskim otoczeniu.

Swój udział w pikniku mocno zaznaczył również klub, który objął nad nim patronat honorowy. Na terenie imprezy funkcjonowało oficjalne stoisko sprzedażowe z gadżetami klubowymi. W zabawach z najmłodszymi udział wzięli z kolei piłkarze czerwono-biało-czerwonych: Marcin Kozłowski, Kacper Falon i Filip Mihaljević. Na imprezie pojawił się również wiceprezes Widzewa - Piotr Szor, który przyjechał do Rawy Mazowieckiej z najbliższymi.

- Jestem dumny, że pod szyldem Widzewa udało się zorganizować tak znakomitą imprezę. Czerwono-biało-czerwony piknik przebiegał w bardzo rodzinnej atmosferze. Goście mogli korzystać z licznych atrakcji, dzięki czemu sobotnie popołudnie upłynęło im na pewno wyjątkowo przyjemnie. Widzew może być dumny ze swoich kibiców i prężnie działających fanklubów, jak ten w Rawie Mazowieckiej. Szczególne podziękowania należą się Adrianowi Galachowi i i tutejszemu urzędowi miasta za organizację pikniku - podkreśla Szor.

Fot. FC RAWA


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela