Aktualności

Widzew Plus - zmieniaj z nami Serce Łodzi

Zapoznaj się z projektem "Widzew Plus" i wesprzyj rozwój klubowej infrastruktury. Z Tobą możemy więcej!

Przez ostatnie lata, od momentu otwarcia stadionu, dzięki działaniu widzewskiej społeczności otoczenie i wnętrza Serce Łodzi zmieniają się na lepsze. Krok po kroku stadion przy al. Piłsudskiego 138 staje się coraz bardziej widzewski.

Wszyscy chcemy, by kolejne miejsca na stadionie i wokół niego coraz bardziej kojarzyły się z naszym Klubem. Korytarz prowadzący na boisko, branding i zaplecze trybun, okazały herb na elewacji, odpowiednie upamiętnienie legend i kibiców. Z każdym krokiem zbliżamy się do tego, czego oczekują sympatycy Widzewa Łódź. By przyspieszyć realizację pomysłów, Widzew Łódź wznawia zbiórkę środków finansowych na specjalnym funduszu na rzecz rozwoju klubowej infrastruktury. Wesprzeć inicjatywę może każdy kibic!

"Widzew Plus" to fundusz infrastrukturalny ustanowiony w 2019 roku. Projekt polegał na przekazywaniu na subkonto określonego procenta przychodów z różnych inicjatyw realizowanych przez Widzew Łódź. Środki zgromadzone w jego ramach miały być w pełni przeznaczone na rozbudowę infrastruktury Widzewa, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju Akademii Widzewa. W ten sposób miały zostać stworzone podstawy do budowy własnego ośrodka treningowego, przejęcia w zarządzanie innych obiektów lub innych projektów związanych z infrastrukturą sportową klubu.

Początkowo na konto wpływały środki w wysokości 5% przychodów ze sprzedaży karnetów na sezon 2019/2020. Niestety, w 2020 roku pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie stadionów i nadszarpnięcie finansów klubów sportowych, w tym Widzewa. Dzięki podjętym planom naprawczym i dokapitalizowaniu spółki, Klub stoi obecnie na stabilnych podstawach, a władze Widzewa, poprzez stosowną uchwałę zarządu, zabezpieczyły środki na funduszu infrastrukturalnym. Obecnie pieniądze zebrane na subkoncie mogą być wykorzystane wyłącznie przy jednomyślnej decyzji całego zarządu Widzew Łódź SA.

Od dziś kibice ponownie otrzymają możliwość zbiórki środków na rozwój klubowej infrastruktury, na nowych zasadach. Każdy kibic chcący wesprzeć projekt "Widzew Plus" będzie miał możliwość wpłaty dowolnej, dobrowolnej kwoty, za którą otrzyma stosowny certyfikat. Nieważne, czy będzie to złotówka, czy symboliczne 19,10 zł - każda wpłata zasili budżet widzewskich inwestycji w infrastrukturę.

Akcja na PLUS - Wesprzyj fundusz infrastrukturalny!

Pieniądze zostaną przeznaczone na zmiany Serca Łodzi i jego najbliższego otoczenia. Branding trybun, odświeżenie stadionowych przestrzeni, nadanie im nowego charakteru lub zupełnie nowy tunel dla piłkarzy - to inwestycje, które mogą zostać zrealizowane przy wsparciu kibiców Widzewa Łódź!

Oferta skierowana jest także dla przedstawicieli biznesu, którzy mogą wybrać jeden z trzech pakietów: Silver, Gold i Platinum. Każdy ze wspierających w zamian za darowiznę uzyska szereg korzyści, od zaproszenia VIP na mecz, po spoty na telebimie, wywiad w klubowym radiu czy pozycjonowanie logo firmy w komunikacji funduszu inwestycyjnego Widzew Plus.

#ZawszeW13 - bądź z nami i zmieniaj stadion Widzewa Łódź! [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.05.2022 cz. III

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.05.2022 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela