Aktualności

Widzew pierwszym klubem z udanymi rezerwacjami na zakup karnetów

7 minut. Dokładnie tyle potrzebowali kibice Widzewa zapisani na specjalnej liście rezerwowej, by wykupić ostatnie wolne karnety na rundę wiosenną.

Fani czerwono-biało-czerwonych po raz kolejny przeszli samych siebie i wykupili wszystkie dostępne w sprzedaży karnety. Karnety trafiły do ponad 120 fanów z grupy ok. 1400 sympatyków z listy rezerwowej. Kibice ci od sierpnia czekali na możliwość zdobycia wymarzonej wejściówki, zapisując się do wirtualnej kolejki.

Błyskawiczne tempo sprzedaży abonamentów na domowe mecze w "Sercu Łodzi" jest czymś, do czego kibice Widzewa zdążyli już przyzwyczaić całą Polskę. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów, klub pół roku temu umożliwił chętnym kibicom, którzy nie zdążyli nabyć w terminie karnetów, zdobycie pierwszeństwa w zakupie zwolnionych abonamentów Dla grupy ok. 120 fanów cierpliwość przyniosła nagrodę w postaci stałej wejściówki na domowe spotkania Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020. To pierwszy przypadek w Polsce, gdy klub sportowy wprowadził listę rezerwową dla chętnych do zakupów karnetów.

Nie jest to koniec emocji, gdyż w najbliższym czasie fani Widzewa najprawdopodobniej pobiją kolejny, ogólnopolski rekord sprzedaży abonamentów. Polecamy śledzić oficjalne social media klubu, poprzez które będziemy informować na temat rekordu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela