Aktualności

Widzew na Mazurach odwiedził 400 dzieciaków

Zdjęcia, autografy, konkursy, nagrody, wspólna rozgrzewka i mecz. Dzięki piłkarzom Widzewa dzieciaki z dwóch szkół na Mazurach miały fantastyczny dzień.

Czerwono-biało-czerwonych zaprosili tamtejsi kibice łódzkiego klubu. Choć piłkarze mają jeszcze urlopy, to z Mazur pochodzą dwaj piłkarze Widzewa – Michał Miller i Daniel Świderski. Dzięki temu można było łatwo i szybko zorganizować spotkanie.

Dwaj piłkarze Widzewa, przedstawiciele klubu i OSK Tylko Widzew odwiedzili dwie szkoły. W sumie w spotkaniu z widzewiakami uczestniczyło około 400 dzieciaków. – Zabawa był znakomita. Dzieci zaskoczyły nas naprawdę ogromną wiedzą o naszym klubie. Musieliśmy robić dogrywki, by rozstrzygnąć konkursy i wręczyć liczne nagrody – podkreśla Marcin Tarociński, dyrektor działu PR.

Po części teoretycznej, był też czas na praktykę. Najpierw Miller i Świderski poprowadzili z dziećmi rozgrzewkę. Potem zostali kapitanami dwóch drużyn i poprowadzili je w meczach. Po szaleństwach na boisku jeszcze więcej czasu zajęło rozdawanie autografów i robienie wspólnych zdjęć. – To bardzo miłe zmęczenie – podkreślał Michał Miller.

Uczniowie obu szkół zostali też zaproszeni na wybrany mecz podczas rundy wiosennej na stadionie Widzewa.

W najbliższych dniach dłuższa relacja z pobytu widzewiaków na Mazurach w Widzew TV.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela