Aktualności

Widzew na Europejskim Forum Gospodarczym

Pierwszego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego w hotelu Andel’s na stoisku Widzewa w strefie VIP można było spotkać się z byłymi piłkarzami Widzewa, trenerem Radosławem Mroczkowskim oraz w luźnej atmosferze nawiązywać kontakty biznesowe.

Główne założenie Europejskiego Forum Gospodarczego, organizowanego przez samorząd województwa łódzkiego, to wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie relacji między przedstawicielami świata nauki, biznesu oraz władzami samorządowymi. Podczas dwudniowej imprezy odbywają się panele dyskusyjne i sesje plenarne, podczas których dzielą się oni doświadczeniami, nawiązują kontakty oraz szukają nowych obszarów rozwoju.

Na Europejskim Forum Gospodarczym nie mogło zabraknąć oczywiście Widzewa - klubu, który jest liderem popularności w województwie łódzkim, dumnym posiadaczem najlepszego wyniku sprzedaży karnetów w całej Polsce oraz inicjatorem innowacyjnych projektów, takich jak Widzew.market, czyli platforma handlowa dla kibiców Widzewa, za pośrednictwem której można będzie nabywać produkty i usługi z różnych branż. O tym i innych projektach w ramach koncepcji "Widzew bliżej" przedstawiciele klubu poinformowali podczas dzisiejszej konferencji prasowej -> https://widzew.com/-/widzew-blizej-

Od rana w strefie VIP w hotelu Andel’s, w którym odbywa się EFG, prężnie działało stoisko Widzewa. Obecni tam przez cały dzień przedstawiciele klubu prezentowali zainteresowanym gościom m.in. ofertę biznesową oraz sponsorską Widzewa. Na stoisku znaleźć można było przygotowane specjalnie na tę okazję materiały informacyjne oraz marketingowe, na ekranie wyświetlano mecze Widzewa zrealizowane przez ekipę WidzewTV, bijące rekordy popularności filmowe kulisy spotkań rozgrywanych w Sercu Łodzi, a także fragmenty filmów dokumentalnych o Widzewie. Pomiędzy kolejnymi panelami i dyskusjami goście Forum mogli odpocząć przy butelce piwa "Robotniczego 1910" serwowanego przez widzewskie hostessy, a także przeczytać program meczowy "Widzew gol".

- Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2018 to doskonała okazja, by nawiązywać nowe relacje i prezentować przedstawicielom świata biznesu oraz nauki zarówno chlubną historię Widzewa, jak i możliwości, jakie obecnie daje współpraca z klubem - powiedział Marcin Tarociński, dyrektor ds. PR-u i komunikacji w Widzewie.

W poniedziałek na stoisku w strefie VIP pojawili się byli piłkarze Widzewa - Andrzej Możejko i Wiesław Chodakowski, a także trener pierwszego zespołu Radosław Mroczkowski. Dla gości zorganizowano konkursy, w których do wygrania były m.in. książki "Wielki Widzew" z autografami byłych zawodników łódzkiego klubu oraz VIP-owskie zaproszenia na jeden z domowych meczów Widzewa. Przedstawicieli klubu nie zabraknie także na wieczornej uroczystej gali.

We wtorek jednym z prelegentów panelu "Sport-Region-Biznes" będzie Remigiusz Brzeziński - przewodniczący rady nadzorczej Widzew Łódź SA.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela