Aktualności

Widzew - MFK Frydek-Mistek: Bramki (WIDEO)

Łodzianie pokonali w piątek rywala z Czech 4:0. Bramki dla czerwono-biało-czerwonych zdobywali tego dnia: Marcin Robak, Daniel Tanżyna i Rafał Wolsztyński.

Wynik spotkania już w 6. minucie otworzył Marcin Robak, który wykorzystał dobre dogranie Daniela Mąki, który chwilę wcześniej wykorzystał błąd jednego z rywali zbyt lekko odgrywającego piłkę do swojego bramkarza.

Doświadczony pomocnik Widzewa asystował również przy drugim golu. Tym razem jego dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Daniel Tanżyna.

Chwilę później było już 3:0. Na listę strzelców wpisał się Rafał Wolsztyński, którego kluczowym podaniem obsłużył Robak. Do przerwy wynik nie uleg zmianie.

Po zmianie stron Widzew nadal atakował. Efektem był czwarty gol, którego autorem został Robak. Doświadczony napastnik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Christophera Mandiangu.

Łodzianie mieli kolejne znakomite okazje (między innymi z rzutu wolnego w słupek trafił Łukasz Zejdler), ale ostatecznie pokonali MFK Frydek-Mistek 4:0.

GALERIA Z MECZU (OBEJRZYJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela