Aktualności

Widzew.market wystartuje w przyszłym tygodniu [ANKIETA]

Po aplikacji mobilnej Widzew Łódź, otwarciu pierwszych sklepów w ramach Miast Widzewa startujemy z kolejnym projektem związanym z koncepcją „Widzew bliżej” – platformą handlową Widzew.market.

W związku z planowanym na przyszły tydzień pilotażowym rozpoczęciem działalności platformy handlowej, prosimy Was o wypełnienie poniższej ankiety. Jest krótka, zajmie Wam kilka minut, a nam pomoże w pracach nad rozwojem Widzew.market.

>>ANKIETA WIDZEW MARKET<< 

Widzew.market to w skrócie klubowy sklep internetowy z bardzo szeroką ofertą produktów z różnych branż. Celem jest, by do końca listopada w sklepie był już dość szeroki wybór, by można było tam zrobić świąteczne zakupy prezentowe.

Pilotaż projektu potrwa trzy miesiące. W tym czasie chcemy ocenić potencjał tego projektu i zdecydować o jego dalszych losach. Założenie jest takie, że ceny w widzew.market będą równie dobre co w innych sklepach internetowych. A dzięki kupowaniu ich u nas jednocześnie będziesz wspierał klub, bo zysk sklepu będzie trafiał do klubu.

Widzew.market jest projektem unikalnym i innowacyjnym, bo w sklepie internetowym kibice będą mogli dokonać zakupów niezwiązanych z marką Widzewa. Liczymy na to, że fani, jeśli będą coś kupować przez Internet, to w pierwszej kolejności sprawdzi dostępność w serwisie Widzew.market. Tam kupi produkty w dobrych cenach, a jednocześnie wesprze Widzew.

We współpracy z wieloma producentami klub zamierza zapewnić szeroki katalog dostępnych produktów z bardzo różnych branż takich jak odzież, elektronika, wyposażenie domu czy zabawki. W dalszej kolejności w ramach Widzew.market będą również oferowane usługi lokalnych firm, a nawet tablica ogłoszeń drobnych dla kibiców Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela