Aktualności

Widzew Łódź zwycięski w Łódź Business Run

Sztafeta biegaczy występujących pod szyldem Widzewa wygrała tegoroczną edycję łódzkiej odsłony Poland Business Run.

Organizowany co roku przez Fundację Poland Business Run bieg ma na celu zebranie środków finansowych przeznaczanych na pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Jest jednak również znakomitą okazją do sprawdzenia własnej sprawności fizycznej i rywalizacji z innymi pasjonatami biegania.

Wielkimi fanami tego rodzaju aktywności są biegacze z grupy Razem Trenujemy Sport. I to właśnie ich przedstawiciele, będący kibicami naszego klubu, reprezentowali w niedzielę w tegorocznej edycji łódzkiej odsłony Poland Business Run klub Widzew Łódź. Czerwono-biało-czerwonych w tak szczytnej inicjatywnie nie mogło zabraknąć, zwłaszcza że w poprzednich edycjach również aktywnie w niej uczestniczyli.

Nasi biegacze pokazali prawdziwy widzewski charakter i choć po dwóch z pięciu zmian biegu sztafetowego (każda runda to niespełna 4 kilometry) tracili do liderów prawie dwie minuty, ostatecznie wygrali wyścig ze sporą przewagą. W pokonanym polu reprezentacja Widzewa zostawiła ponad 500 ekip rywali!

Kolejny raz widzewiacy pokazali nie tylko wolę walki i determinację, ale też wielkie serca, wpierając akcję charytatywną i jej szczytny cel. W tym roku wśród beneficjentów Łódź Business Run znalazły się trzy osoby, które dzięki organizacji biegu będą mogły liczyć na tak potrzebne wsparcie w zakresie specjalistycznej rehabilitacji i zakupienia kosztownych protez niezbędnych do godnego życia.

Gratulujemy drużynie Widzew Łódź - Razem Trenujemy Sport zwycięstwa i pasji, dzięki której świat Widzewa i jego otoczenie codziennie stają się lepsze. Razem Tworzymy Siłę!

Zdjęcia: Razem Trenujemy Sport


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela