Aktualności

Widzew Łódź ponownie najbardziej medialnym klubem Fortuna 1 Ligi

Widzew Łódź po raz kolejny uzyskał miano najbardziej medialnego klubu w stawce drużyn Fortuna 1 Ligi. Na podium kwietniowego zestawienia znalazły się również Korona Kielce i Arka Gdynia.

Według badań prowadzonych przez agencję informacyjną PRESS-SERVICE Monitoring Mediów czerwono-biało-czerwoni w kwietniu przykuwali największą uwagę opinii publicznej. Drużyna z alei Piłsudskiego była najczęściej obecna w ogólnopolskich gazetach i Internecie - proces analizy obejmuje ponad 1100 tytułów prasowych i wybrane wirtualne źródła informacyjno-publicystyczne. Na podium rankingu znaleźli się również najgroźniejsi rywale Widzewiaków w wyścigu o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy - Arka Gdynia i Korona Kielce. Wysoko uplasowały się również drużyny z Głogowa czy Rzeszowa.

Wykres przedstawia 10 najbardziej medialnych drużyn Fortuna 1 Ligi w kwietniu 2022 r. (źródło: PRESS-SERVICE Monitoring Mediów)

Dla Widzewa Łódź to kolejne wyróżnienie w comiesięcznym rankingu medialności klubów grających na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Opis badań prowadzonych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, wiadomości na temat przyjętej metody badawczej oraz rankingi dotyczące najwyższej klasy rozgrywkowej i zawodników posiadających polskie obywatelstwo można znaleźć TUTAJ.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela