Aktualności

Widzew - Korona: Studio przedmeczowe i relacja radiowa dla kibiców!

Już o 16:50 rozpocznie się studio przed meczem z Koroną Kielce. Relacji ze spotkania będzie można posłuchać za pośrednictwem radia Widzew.FM.

W sobotę Widzewiacy zainaugurują rundę wiosenną domowym starciem z Koroną. Dla piłkarzy Enkeleida Dobiego będzie to jeden z dwóch zaległych meczów, które czerwono-biało-czerwoni będą mieli do rozegrania w trakcie rundy wiosennej.

Dzień meczowy rozpoczniemy o godz. 16:50. Wtedy rozpocznie się studio telewizyjne prowadzone przez Arkadiusza Stolarka i Andrzeja Rybskiego. Oprócz analizy i ciekawostek, na kibiców czeka premierowy materiał wideo poświęcony ostatniemu treningowi przed sobotnim meczem, a także krótki reportaż o postępach w budowie Muzeum Widzewa.

O godz. 17:30 przyjdzie czas na główny punkt dnia, czyli spotkanie w "Sercu Łodzi". Za sprawozdanie wydarzeń boiskowych będzie odpowiedzialny duet "PoStolar", czyli Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Komentarza będzie można słuchać za pośrednictwem strony widzew.com, widzew.fm, aplikacji mobilnej Widzewa Łódź, a także oficjalnego konta klubu na platformie Youtube.com [SUBSKRYBUJ].

Po końcowym gwizdku sędziego na kibiców będzie czekać studio pomeczowe połączone z konferencją prasową. Poza wypowiedziami zawodników i trenerów, fani będą mogli posłuchać analizy z udziałem Łukasza Masłowskiego, byłego piłkarza Widzewa Łódź. 


***

Widzew Łódź - Korona Kielce sobota 20 lutego, godz. 17:40 / Transmisja radiowa: Widzew.FM, Studio przedmeczowe: WidzewTV, transmisja telewizyjna: Polsat Sport.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela