Aktualności

Widzew już w Opalenicy

Sztab szkoleniowy i zawodnicy Widzewa dotarli już na zgrupowanie do Opalenicy. Jeszcze dziś odbędzie się odprawa oraz pierwszy trening.

Ostatecznie w kadrze na przedsezonowe zgrupowanie znalazło 22 zawodników, w tym dwóch piłkarzy testowanych: bramkarz Piotr Zalewski oraz japoński pomocnik Ryoya Ito. Do autokaru nie wsiadł Radosław Sylwestrzak, który zdecydował, iż nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu.

Wczesnym popołudniem widzewiacy dotarli do Opalenicy. Po obiedzie czeka ich jeszcze odprawa oraz trening. Podczas zgrupowania z bramkarzami pracować będzie Mariusz Jabłoński, trener UKS-u SMS-u Łódź. Jest to szkoleniowiec z licencją UEFA A, wychowawca m.in. Patryka Wolańskiego, ale także innych golkiperów grających na poziomie ekstraklasy, I oraz II ligi, m.in. Jakuba Bursztyna, Krzysztofa Barana czy Michała Kołby.

Jutro przed południem widzewiaków czeka trening, a o 17:00 rozpocznie się ich pierwszy letni mecz kontrolny. Rywalem łodzian będzie pierwsza drużyna Lecha Poznań.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela