Widzew II: Z nieba do piekła

Piłkarze drugiej drużyny Widzewa Łódź przegrali swoje spotkanie ligowe z Zawiszą Rzgów 3:5, choć do przerwy prowadzili na własnym terenie 3:1.

Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego rozpoczęli piątkowe starcie bardzo dobrze. Po trafieniach Jakuba Jasińskiego i Bartłomieja Gromka, odpowiednio w 5. i 17. minucie spotkania, prowadzili już 2:0. Gospodarze odpowiedzieli bramką kontaktową na 2:1, ale w 35. minucie bramkarz Zawiszy Rzgów musiał ponownie wyciągać piłkę z siatki. Do bramki rywali trafił Konrad Puchalski i czerwono-biało-czerwoni schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

W II połowie obraz gry zmienił się diametralnie. Łodzianie pozwolili sobie strzelić cztery bramki, a sami nie trafili już ani razu. Ostatecznie rezerwy Widzewa przegrały na własnym terenie z Zawiszą Rzgów 3:5.

RTS Widzew II Łódź - GLKS Zawisza Rzgów 3:5 (3:1)

Bramki dla Widzewa: 5’ Jasiński, 17’ Gromek, 35’ Puchalski

Skład Widzewa: Humerski - Leszczyński, Gromek, Gosik, Miasopust, Podlewski (85’ Niemiec), Tarczyński, Pipczyński, Tlaga, Marcioch (46’ Marcinkowski), Puchalski (60’ Paciorkowski),  Jasiński (65’ Saliński).