Aktualności

Rezerwy Widzewa rozpoczynają sezon w Głownie

W niedzielę podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego rozpoczną zmagania w łódzkiej klasie okręgowej. Beniaminek z Łodzi wybiera się do Głowna, na mecz z tamtejszą Stalą.

Gospodarze niedzielnego starcia jeszcze dwa sezony temu mierzyli się z pierwszą drużyną Widzewa w ramach rozgrywek IV ligi grupy łódzkiej. Stal Głowno zakończyła jednak tamten sezon na 19. miejscu i spadła do klasy okręgowej. W minionych rozgrywkach Stal założyła sobie szybki powrót do IV ligi, ale musiała obyć się smakiem, gdyż zajęła w lidze 2. miejsce, ustępując Borucie Zgierz.

Tymczasem łodzianie w poprzednim sezonie pewnie poradzili sobie w rozgrywkach łódzkiej klasy A i pod wodzą ówczesnego trenera Macieja Malesy zagwarantowali sobie awans do klasy okręgowej. Kilkanaście dni temu zespół rezerw objął Jakub Grzeszczakowski. W jego debiucie na stanowisku szkoleniowca Widzewa II w pucharowym spotkaniu z rezerwami KS Kutno łódzki zespół wygrał 8:0. Teraz zadanie będzie jednak o wiele trudniejsze.

W dobrym rozpoczęciu sezonu przez rezerwy mają pomóc posiłki z pierwszego zespołu Widzewa. Trener Franciszek Smuda oddelegował na ten mecz aż dziewięciu graczy z szerokiej kadry, a są to Maciej Humerski, Konrad Reszka, Bartłomiej Gromek, Bartłomiej Rakowski, Kamil Tlaga, Bartłomiej Niedziela, Dawid Kamiński, Piotr Okuniewicz, Grzegorz Brochocki

Stal Głowno - RTS Widzew II Łódź / 20.08.2017 r., godz. 17:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela