Aktualności

Widzew II: Udanie rozpocząć rundę - zapowiedź meczu z Iskrą Dobroń

W sobotę rezerwy Widzewa rozpoczną rundę wiosenną w rozgrywkach łódzkiej klasy A. Rywalem podopiecznych Macieja Malesy będzie Iskra Dobroń.

Po blisko czteromiesięcznej przerwie na plac gry wracają rezerwy łódzkiego zespołu, które w tym sezonie za cel mają awansować do łódzkiej klasy okręgowej. Pierwszym rywalem po zimowej przerwie będzie Iskra Dobroń.

Gospodarze sobotniego starcia nie mogą zaliczyć tych rozgrywek do tak udanych jak poprzednie. W minionym sezonie zawodnicy z Dobronia uplasowali się tuż za plecami ówczesnego TMRF, tracąc do drużyny z Łodzi jedynie dwa punkty. Warto również wspomnieć, że Iskra miała najwięcej zdobytych bramek w lidze - aż  66 w 22 meczach. Obecnie plasuje się dopiero na siódmej lokacie z dorobkiem dziewiętnastu punktów w trzynastu spotkaniach.

W poprzednich rozgrywkach w Łodzi widziewacy wygrali 4:2, zaś w Dobroniu Iskra rozbiła zespół TMRF aż 5:0. W rundzie jesiennej w obecnych rozgrywek zawodnicy Macieja Malesy wygrali aż 7:1.

Tym razem drużyna rezerw będzie wzmocniona trzema zawodnikami z pierwszej drużyny. Do Dobronia pojadą Konrad Reszka, Maciej Szewczyk i Patryk Strus.

Iskra Dobroń - RTS Widzew II Łódź / sobota, 25.03.2017 r., godz. 15:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela