Aktualności

Widzew II: Udanie rozpocząć rundę - zapowiedź meczu z Iskrą Dobroń

W sobotę rezerwy Widzewa rozpoczną rundę wiosenną w rozgrywkach łódzkiej klasy A. Rywalem podopiecznych Macieja Malesy będzie Iskra Dobroń.

Po blisko czteromiesięcznej przerwie na plac gry wracają rezerwy łódzkiego zespołu, które w tym sezonie za cel mają awansować do łódzkiej klasy okręgowej. Pierwszym rywalem po zimowej przerwie będzie Iskra Dobroń.

Gospodarze sobotniego starcia nie mogą zaliczyć tych rozgrywek do tak udanych jak poprzednie. W minionym sezonie zawodnicy z Dobronia uplasowali się tuż za plecami ówczesnego TMRF, tracąc do drużyny z Łodzi jedynie dwa punkty. Warto również wspomnieć, że Iskra miała najwięcej zdobytych bramek w lidze - aż  66 w 22 meczach. Obecnie plasuje się dopiero na siódmej lokacie z dorobkiem dziewiętnastu punktów w trzynastu spotkaniach.

W poprzednich rozgrywkach w Łodzi widziewacy wygrali 4:2, zaś w Dobroniu Iskra rozbiła zespół TMRF aż 5:0. W rundzie jesiennej w obecnych rozgrywek zawodnicy Macieja Malesy wygrali aż 7:1.

Tym razem drużyna rezerw będzie wzmocniona trzema zawodnikami z pierwszej drużyny. Do Dobronia pojadą Konrad Reszka, Maciej Szewczyk i Patryk Strus.

Iskra Dobroń - RTS Widzew II Łódź / sobota, 25.03.2017 r., godz. 15:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Elana Toruń 28
3 GKS Bełchatów 24
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 21
6 Znicz Pruszków 21
7 Stal Stalowa Wola 20
Pełna tabela