Aktualności

Widzew II: Skromne zwycięstwo czerwono-biało-czerwonych

Kolejne ligowe spotkanie rozgrywali w sobotę podopieczni Macieja Malesy. Rezerwy dotrzymały kroku pierwszej drużynie i również zgarnęły trzy punkty.

Punktualnie o godzinie 14:00 swoje kolejne spotkanie rozpoczęły rezerwy łódzkiego Widzewa. Tym razem przeciwnikiem ekipy prowadzonej przez Macieja Malesę byli Czarni Smardzew.

Druga drużyna Widzewa przystąpiła do tego meczu wzmocniona czterema graczami z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Od pierwszej minuty pojawili się zatem w składzie: Konrad Reszka, Maciej Szewczyk, Michał Czaplarski oraz Yudai Ogawa.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Wtedy też szkoleniowiec rezerw podjął decyzję o wprowadzeniu na plac gry Jakuba Mąkoszy. Jak się potem okazało, był to strzał w dziesiątkę. Zawodnik odpłacił się bramką, która zagwarantowała łodzianom komplet punktów.

Widzewiacy nadal plasują się na czele tabeli, mając przewagę sześciu punktów nad Spartą Łódź. Kolejny mecz rozegrają dopiero 18 kwietnia, kiedy podejmą Burzę Pawlikowice.

Czarni Smardzew - RTS Widzew II Łódź 0:1 (0:0)

0:1 - Mąkosza (58')

Skład Widzewa: Reszka - Szewczyk, Balcerek, Czaplarski, Puchalski - Leszczyński, Niemiec, Gilarski, Miśkiewicz - Paciorkowski - Ogawa

Grali również: Mąkosza, Osajda, Włodarczyk, Jakomulski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

EBLK: Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.10.2018

EBLK: Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 36
2 Elana Toruń 29
3 GKS Bełchatów 25
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 24
6 Stal Stalowa Wola 23
7 Górnik Łęczna 23
Pełna tabela