Aktualności

Widzew II: Rezerwy się nie zatrzymują - relacja meczu z Burzą Pawlikowice

We wtorek rezerwy czerwono-biało-czerwonych pokonały u siebie Burzę Pawlikowice 3:1.

Od początku spotkania widzewiacy byli stroną przeważającą i tylko kwestią czasu było wyjście graczy Macieja Malesy na prowadzenie przez. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 15. minuty, kiedy wynik celnym strzałem otworzył Kacper Leszczyński.

Mimo wielu sytuacji, łodzianie nie byli w stanie podwyższyć prowadzenia, a ich niemoc wykorzystali rywale, którzy w 37. minucie doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy długo się jednak nie utrzymywał. Tuż przed przerwą do siatki trafili Krzysztof Możdżonek i Maciej Szewczyk i po pierwszej połowie rezerwy mogły cieszyć się z wyniku 3:1.

Druga odsłona nie przyniosła już tak wielu emocji. Gra czerwono-biało-czerwonych wyglądała już gorzej niż w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Bezradni w akcjach ofensywnych byli również goście i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

RTS Widzew II Łódź - Burza Pawlikowice 3:1 (3:1)

1:0 - Leszczyński 15'

1:1 - Zawodnik Burzy 37'

2:1 - Możdżonek 43'

3:1 - Szewczyk 45'

Skład Widzewa: Reszka - Puchalski (Tamborski), Miśkiewicz, Czaplarski, Szewczyk - Osajda (Krzyżak), Niemiec, Możdżonek (Różycki) - Strus, Mąkosza (Dobrosiński), Leszczyński.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening U19

Trening U19

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela