Aktualności

Widzew II: Rezerwy się nie zatrzymują - relacja meczu z Burzą Pawlikowice

We wtorek rezerwy czerwono-biało-czerwonych pokonały u siebie Burzę Pawlikowice 3:1.

Od początku spotkania widzewiacy byli stroną przeważającą i tylko kwestią czasu było wyjście graczy Macieja Malesy na prowadzenie przez. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 15. minuty, kiedy wynik celnym strzałem otworzył Kacper Leszczyński.

Mimo wielu sytuacji, łodzianie nie byli w stanie podwyższyć prowadzenia, a ich niemoc wykorzystali rywale, którzy w 37. minucie doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy długo się jednak nie utrzymywał. Tuż przed przerwą do siatki trafili Krzysztof Możdżonek i Maciej Szewczyk i po pierwszej połowie rezerwy mogły cieszyć się z wyniku 3:1.

Druga odsłona nie przyniosła już tak wielu emocji. Gra czerwono-biało-czerwonych wyglądała już gorzej niż w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Bezradni w akcjach ofensywnych byli również goście i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

RTS Widzew II Łódź - Burza Pawlikowice 3:1 (3:1)

1:0 - Leszczyński 15'

1:1 - Zawodnik Burzy 37'

2:1 - Możdżonek 43'

3:1 - Szewczyk 45'

Skład Widzewa: Reszka - Puchalski (Tamborski), Miśkiewicz, Czaplarski, Szewczyk - Osajda (Krzyżak), Niemiec, Możdżonek (Różycki) - Strus, Mąkosza (Dobrosiński), Leszczyński.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Rolimpex GKS Wikielec - Widzew Łódź

Rolimpex GKS Wikielec - Widzew Łódź

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 31
2 Widzew Łódź 27
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23
4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23
5 Huragan Morąg 20
6 Legia II Warszawa 19
7 Ursus Warszawa 18
Pełna tabela