Aktualności

Widzew II: Remis z Sokołem II

W niedzielę piłkarze rezerw Widzewa Łódź zmierzyli się na wyjeździe z drugim zespołem ligowego rywala, Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Zdecydowanie lepiej rozpoczęli to spotkanie gospodarze, którzy już w 8. minucie wyszli na prowadzenie, kiedy sytuację sam na sam wykorzystał Jakub Rogalski. W 25. minucie w podobnej okazji znalazł się za to Daniel Gołębiewski i również się nie pomylił, wyrównując stan meczu. Przed przerwą, czerwono-biało-czerwoni powinni byli schodzić jednak z prowadzeniem. Rzut karny wybronił jednak Sebastian Ostrowski.

Po zmianie stron Widzew kontrolował grę i zaowocowało to golem Michała Millera, któremu najwidoczniej upodobał sobie obiekt w Aleksandrowie. Kiedy wydawało się, że widzewiacy sięgną po kolejny komplet punktów, pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, piłkę do siatki wpakował Michał Michałek. Był to ostatecznie dla Sokoła gol na wagę remisu, gdyż kilka chwil później arbiter zakończył zawody.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Widzew II Łódź 2:2 (1:1)
1:0 - Jakub Rogalski 8'
1:1 - Daniel Gołębiewski 22'
1:2 - Michał Miller 65'
2:2 - Michał Michałek 85’

Sokół: Ostrowski - Golański, Kozłowski, Knera, Tomczak, Kobiera, Smolarski, Kadłubiak, Rogalski, Kozanecki (75′ Wilanowski), Michałek

Widzew: Reszka - Tlaga, Gromek, Kostkowski, Rakowski (46′ Gosik) - Kamiński (85′ Jasiński), Ostaszewski, Falon (46′ Miasopust), Niedziela (46′ Krawczyk) - Gołębiewski (46′ Leszczyński), Miller

Żółte kartki: Kobiera, Golański (Sokół), Tlaga (Widzew).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela