Aktualności

Widzew II: Przed rezerwami kolejne derby - zapowiedź meczu ze Spartą Łódź

Przed zawodnikami Macieja Malesy kolejne ligowe spotkanie. Jak w miniony weekend, przyjdzie im rozgrywać mecz derbowy. Tym razem podejmą u siebie Spartę Łódź.

Sparta Łódź miniony sezon również rozgrywała w Klasie A. Musiała uznać wyższość m.in Polonii Andrzejów, TMRF Widzew Łódź, Iskry Dobroń oraz LKS Różycy. W dwudziestu dwóch spotkaniach odniosła jedenaście zwycięstw, cztery remisy i siedem porażek. W pojedynkach z TMRF, u siebie wygrała 3:1, aby na wyjeździe przegrać 0:3.

Niedzielny rywal rozpoczął obecne rozgrywki od zwycięstwa 5:2 z rezerwami LKS Rosanów i było to jedno z pięciu ligowych zwycięstw. Do tego gracze Sparty dorzucili jeden remis i dwie porażki. Warto zwrócić uwagę, że goście nie przegrali meczu od trzech spotkań i posiadają obecnie drugą defensywę w lidze. W ośmiu meczach stracili jedynie siedem bramek.

W niedzielnym meczu szkoleniowiec rezerw będzie miał również do dyspozycji trzech graczy z pierwszego zespołu. Są nimi: Bartłomiej Gromek, Fabian Woźniak oraz Kamil Sabiłło

Widzewiacy mają rozegrane jedno spotkanie mniej i do tej pory są jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach. Rezerwy czerwono-biało-czerwonych zdobyły przy tym czterdzieści jeden bramek, tracąc jedynie pięć. To zarówno najlepiej bramkostrzelny, jak i najlepiej broniący zespół w swojej grupie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy, aby wesprzeć piłkarzy trenera Macieja Malesy w niedzielnym meczu na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego

Komu nie uda się jednak dotrzeć, transmisję z tego spotkania przeprowadzi WidzewTV - tv.widzew.com/live.

RTS Widzew II Łódź - Sparta Łódź / 23 października 2016 r., godz. 11:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela