Aktualności

Widzew II: Powrócić na pozycję lidera - zapowiedź meczu z Orłem Piątkowisko

Przed zawodnikami trenera Macieja Malesy kolejne ligowe spotkanie. W niedzielę u siebie zagrają z Orłem Piątkowisko.

Orzeł Piątkowisko miniony sezon również rozgrywał w Klasie A, będąc lepszym jedynie od Pogoni Rzgów oraz LKS Gałkówek. W dwudziestu dwóch spotkaniach odniósł jedynie sześć zwycięstw oraz cztery remisy i aż dwanaście porażek. W pojedynkach z ówczesnym TMRF dwukrotnie okazał się gorszy. U siebie uległ 0:3, zaś na wyjeździe 1:6.

Obecny sezon póki co wygląda o wiele lepiej niż poprzedni. Niedzielny rywal rozpoczął rozgrywki od porażki 1:2 z Czarnymi Smardzew i była to jedna z dwóch porażek w tym sezonie. Do tego gracze Orła dorzucili pięć zwycięstw i trzy remisy. W ostatniej kolejce pokonali MKS 2000 Tuszyn 1:0.

W niedzielnym meczu szkoleniowiec rezerw będzie miał do dyspozycji jedynie jednego gracza z pierwszego zespołu, a będzie nim Patryk Nouri.

Widzewiacy mają rozegrane jedno spotkanie mniej i za sprawą sobotniego zwycięstwa Sparty Łódź są wiceliderem rozgrywek. Nad swoim niedzielnym rywalem mają sześć punktów przewagi. Rezerwy czerwono-biało-czerwonych zdobyły przy tym czterdzieści osiem bramek, tracąc jedynie jedenaście. Po ostatnim zwycięstwie z LKS Różyca, łodzianie utracili miano najlepszej defensywy ligi, posiadają za to nadal najlepszy atak.

RTS Widzew II Łódź - Orzeł Piątkowisko / 6 listopada 2016., godz. 11:00


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 17.08.2017

Trening 17.08.2017

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9
2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7
3 Legia II Warszawa 6
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
5 Victoria Sulejówek 6
6 Widzew Łódź 6
7 Polonia Warszawa 4
Pełna tabela