Aktualności

Podsumowanie 12. kolejki Klasy A: Rezerwy Widzewa ponownie liderem

Za nami dwunasta kolejka rozgrywek łódzkiej Klasy A. W jej ramach rezerwy Widzewa wygrały pojedynek z MKS 2000 Tuszyn i ponownie wskoczyły na pozycję lidera rozgrywek.

W sobotę rezerwy RTS rozegrały kolejny mecz ligowy. Łodzianie wybrali się do Tuszyna, gdzie mierzyli się z miejscowym MKS 2000. Gospodarze wysoko postawili poprzeczkę podopiecznym trenera Macieja Malesy i jako pierwsi zdobyli tego dnia bramkę. Goście do przerwy zdołali wyrównać, a w drugiej połowie po drugiej bramce Roberta Świątnickiego wyjść na prowadzenie. MKS szybko odpowiedział golem i zmącił dobre nastroje w zespole Widzewa. Czerwono-biało-czerwoni nie dali jednak za wygraną i za sprawą gola Przemysława Niemca zainkasowali trzy punkty.

Dzięki remisowi na własnym boisku Sparty Łódź z Czarnymi Smardzew (2:2) widzewiacy ponownie awansowali na pozycję lidera rozgrywek. Obecnie mają przewagę dwóch punktów nad Spartą. Warto również dodać, że łodzianie rozegrali póki co jedno spotkanie mniej od swoich rywali.

Najciekawiej w tej kolejce zapowiadało się starcie LKS Różyca z GKS Ksawerów. Zawodnicy z Ksawerowa zaskakująco wysoko rozgromili LKS 5:0. To zwycięstwo pozwoliło awansować ekipie GKS na trzecie miejsce w stawce.

Komplet wyników:

AKS SMS Łódź - Nowosolna Łódź 3:1

Jutrzenka Bychlew - LKS II Rosanów 1:1

Start Łódź - Burza Pawlikowice 4:1

Sparta Łódź - Czarni Smardzew 2:2

LKS Różyca - GKS Ksawerów 0:5

MKS 2000 Tuszyn - RTS Widzew II Łódź 2:3

Iskra Dobroń - Orzeł Piątkowisko 1:1


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela