Aktualności

Widzew II: Ostatni wyjazd w tym roku - zapowiedź meczu z MKS 2000 Tuszyn

Przed zawodnikami trenera Macieja Malesy kolejne ligowe spotkanie. W sobotę na wyjeździe zagrają z MKS 2000 Tuszyn.

Gospodarze sobotniego meczu miniony sezon rozgrywali jeszcze na poziomie okręgowym. W trzydziestu spotkaniach odnieśli dziewięć zwycięstw, osiem remisów i trzynaście porażek. Pozwoliło im to zająć dwunastą pozycję w tabeli.

Obecny sezon póki co zapowiada się podobnie, jak poprzedni. MKS rozpoczął rozgrywki od porażki 2:4 z GKS Ksawerów i była to jedna z siedmiu przegranych w tym sezonie. Gracze z Tuszyna grają otwarty futbol bez kompromisów. Świadczy o tym chociażby brak meczów, które nie przyniosły rozstrzygnięcia. Do wcześniej wspomnianych porażek sobotni przeciwnicy dołożyli jeszcze cztery zwycięstwa. Obecnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.

Widzewiacy po wpadce w ostatniej kolejce i remisie z Orłem Piątkowisko stracili fotel lidera. Obecnie, z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów zajmują drugą lokatę. Tyle samo "oczek" ma również liderująca drużyna Sparty Łódź. Warto jednak wspomnieć, że Sparta, która jako jedyna pokonała do tej pory rezerwy Widzewa, ma na swoim koncie rozegrany o jeden mecz więcej.

W niedzielnym meczu szkoleniowiec rezerw będzie miał do dyspozycji jedynie jednego gracza z pierwszego zespołu, a będzie nim Kamil Wielgus.

MKS 2000 Tuszyn - RTS Widzew II Łódź / 12 listopada 2016., godz. 14:00


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 34
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30
4 Huragan Morąg 30
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
6 Victoria Sulejówek 25
7 Olimpia Zambrów 24
Pełna tabela