Aktualności

Widzew II: Nieudana pogoń rezerw

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego przegrał w środowym meczu łódzkiej ligi okręgowej z UKS-em SMS-em Łódź 2:3. Bramki dla czerwono-biało-czerwonych zdobyli Kacper Falon i Jakub Jasiński.

Widzewiacy w spotkaniu 21. kolejki niemal od początku musieli gonić wynik. Gola rywal zdobyli bowiem już w ósmej minucie. Pierwszą stratę udało się jednak błyskawicznie odrobić, bo z rzutu karnego trafił Kacper Falon, ale rywale szybko wyprowadzili dwa kolejne ciosy.

Rezerwy Widzewa skróciły dystans tuż przed przerwą. Po zmianie stron drużyna Jakuba Grzeszczakowskiego miała inicjatywę, ale doprowadzić do remisu już się jej nie udało.

Już w piątek 27 kwietnia widzewiaków czeka kolejne spotkanie ligowe, w Uniejowie w miejscowymi Termami. Czerwono-biało-czerwoni mimo porażki z UKS-em SMS-em zachowali ósmą lokatę w tabeli. Ich najbliższy rywal jest jedenasty.

Widzew II Łódź - UKS SMS Łódź 2:3 (2:3)

Bramki dla Widzewa: Kacper Falon (11’), Jakub Jasiński (44’)

Skład Widzewa: Jakub Mikołajczak - Mateusz Miastopust, Kacper Pipczyński, Mariusz Tkaczyk, Bartłomiej Rakowski (46’ Kacper Leszczyński), Kornel Stankiewicz, Krysitan Oliński (46’ Jarosław Szymczak), Michał Przybylski, Adrian Kowalski, Kacper Falon (60’ Błażej Gosik), Jakub Jasiński (82’ Przemysław Niemiec).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

6 Olimpia Elbląg 9
7 Górnik Łęczna 9
8 Błękitni Stargard 9
9 Widzew Łódź 8
10 Lech II Poznań 7
11 Elana Toruń 7
12 Skra Częstochowa 7
Pełna tabela