Aktualności

Widzew II: Łodzianie wracają do gry - zapowiedź meczu z Burzą Pawlikowice

Po dziesięciu dniach, na boisko ponownie wybiegną rezerwy łódzkiego Widzewa. W meczu kończącym 17. kolejkę łódzkiej Klasy A podejmą Burzę Pawlikowice.

Po niezbyt udanym rozpoczęciu rundy wiosennej i porażce 0:2 z Iskrą Dobroń, podopieczni Macieja Malesy wracają na właściwe tory. Widzewiacy w kolejnych meczach pokonali GKS Ksawerów 2:1 i Czarnych Smardzew 1:0. Jeśli chcą utrzymać dobrą passę, muszą we wtorek walczyć o pełną pulę. Tym bardziej, że swoje mecze wygrali dwaj inni kandydaci do awansu - GKS Ksawerów i Sparta Łódź.

Wtorkowi rywale z Pawlikowic legitymują się jednak lepszym dorobkiem punktowym. Burza odniosła na wiosnę komplet zwycięstw, pokonując kolejno: LKS Różyca (4:1), Orzeł Piątkowisko (4:0) i MKS 2000 Tuszyn (2:1). Obecnie, z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów, plasuje się na piątej pozycji w ligowej tabeli.

Dodatkowo, gości mobilizować będzie chęć rewanżu za jesienną porażkę poniesioną na własnym obiekcie. We wrześniu, czerwono-biało-czerwoni wygrali w Pawlikowicach 3:2.

We wtorek trener Malesa będzie miał do dyspozycji pięciu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Szansę występu otrzymają: Konrad Reszka, Krzysztof Możdżonek, Maciej Szewczyk, Michał Czaplarski i Patryk Strus, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej na trzecioligowe spotkanie z rezerwami Legii Warszawa.

Wszystkich kibiców zapraszamy na obiekt Chojeńskiego Klubu Sportowego. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 19:00.

RTS Widzew II Łódź - Burza Pawlikowice / 18.04.2017 r., godz. 19:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela