Aktualności

Widzew II: Falstart w Głownie

Rezerwy Widzewa nie rozpoczęły dobrze rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej. W niedzielę widzewiacy przegrali w Głownie 1:2.

Gospodarze z wysokiego "C" rozpoczęli pojedynek z ekipą rezerw Widzewa, która była wzmocniona aż dziewięcioma zawodnikami z pierwszego zespołu. W 3. minucie miejscowi piłkarze przeprowadzili akcję, po której Maciej Humerski był zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki. Ten gol podziałał motywująco na podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego. W 36. minucie precyzyjnym strzałem popisał się Piotr Okuniewicz i było 1:1. Wynik remisowy nie utrzymywał się zbyt długo. Stal zdobyła gola jeszcze przed przerwą i - jak się potem okazało - była to ostatnia bramka w tym meczu.

Następny sprawdzian czeka widzewiaków już w środę. Wtedy to zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczyca. Zielono-czarni w 1. kolejce na wyjeździe ulegli beniaminkowi - Andrespolii Wiśniowa Góra - 1:2.

Stal Głowno - RTS Widzew II Łódź 2:1 (2:1)

1:0 - Antoni Waśkiewicz (3')
1:1 - Piotr Okuniewicz (36')
2:1 - Tomasz Florczak (41')

Skład Widzewa: Maciej Humerski - Mateusz Miasopust, Kacper Pipczyński, Dawid Podlewski (46' Adam Paciorkowski), Bartłomiej Rakowski - Dawid Kamiński, Kamil Tlaga, Bartłomiej Niedziela (46' Przemysław Niemiec) - Grzegorz Brochocki (68' Tomasz Saliński) - Piotr Okuniewicz.

Żółte kartk: Gromek, Podlewski (Widzew)

Czerwona kartka: Gromek (za drugą żółtą)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela