Aktualności

Widzew II: Derby Łodzi na remis

Podziałem punktów zakończyły się małe derby Łodzi w łódzkiej Klasie Okręgowej. Rezerwy Widzewa zremisowały na wyjeździe z UKS-em SMS-em Łódź 0:0.

Na kolejne ligowe spotkanie piłkarze Widzewa nie musieli wybierać się daleko, gdyż rozegrane ono zostało na obiekcie przy ul. Milionowej. Co prawda z drużyny rezerw niewielu zawodników miało okazję grać na tym stadionie, nie mniej jednak samo miejsce z pewnością pozostanie w pamięci kibiców z Łodzi. To właśnie tam klub powstawał z kolan i stawiał pierwsze kroki na boiskach IV i III ligi.

Rywalem czerwono-biało-czerwonych tym razem był UKS SMS Łódź, który przed tym spotkaniem, podobnie jak podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego, miał na swoim koncie cztery punkty. Środowe spotkanie nie przyniosło zbyt wielu emocji. Jedna i druga drużyna nie potrafiły znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywala, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Obecnie wyżej w tabeli sklasyfikowani są widzewiacy, którzy plasują się na dziesiątej pozycji. Biało-niebiescy znajdują się dwie lokaty niżej.

UKS SMS Łódź - Widzew II Łódź 0:0

Widzew: Konrad Reszka - Kamil Piskorski, Bartosz Janowski, Kacper Pipczyński, Bartłomiej Gromek (46' Błażej Gosik) - Mateusz Miasopust, Mateusz Reszta (46' Konrad Puchalski), Michał Krawczyk, Kacper Leszczyński - Jakub Jasiński,(70' Marcin Dobrosiński) Krystian Marcioch (80' Robert Marcinkowski)

Żółte kartki dla Widzewa: Puchalski, Gosik


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela