Aktualności

Widzew II: Cenny remis z czwartoligowcem

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego odrobił dwubramkową stratę i nie dał się pokonać w meczu towarzyskim wyżej notowanej Stali Niewiadów.

W niedzielę druga drużyna Widzewa mierzyła się na boisku ośrodka szkoleniowego przy ul. Małachowskiego ze Stalą Niewiadów. Ostatni rywal "dwójki" plasuje się na dobrym, siódmym miejscu w czwartej lidze i w meczu z ekipą z al. Piłsudskiego był faworytem. Do przerwy przyjezdni prowadzili 1:0, a w drugiej części gry podwyższyli jeszcze prowadzenie. Nie zraziło to jednak piłkarzy Widzewa, którzy potrafili odrobić całą stratę.

Jakub Grzeszczakowski testował tego dnia czterech młodych piłkarzy, dlatego z końcowego wyniku był zadowolony. - W przypadku sprawdzania nowych chłopaków ciężko o dobre zgranie i odpowiednią współpracę na boisku, a jednak byliśmy w stanie stworzyć kilka sytuacji, grając z solidnym czwartoligowcem. Cieszy kolejny dobry mecz Krystiana Marciocha, który w takiej dyspozycji powinien wkrótce zainteresować swoją osobą sztab szkoleniowy pierwszej drużyny - zdradza trener rezerw.

Widzew II Łódź - Stał Niewiadów 2:2 (0:1)

Bramki dla Widzewa II: Przemek Niemiec i Zawodnik Testowany

W Widzewie II zagrali: Mikołajczak, Leszczyński, Pipczyński, Tkaczyk, Miasopust, Gosik, Stankiewicz, Tarczyński, Marcioch, Mąkosza, Szymczak, Janowski, Oliński, Niemiec, Podlewski, Owczarczyk, Kazimierczak, Uszyński oraz zawodnicy testowani z rocznika 2002


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela