Aktualności

Widzew II: Cenny remis z czwartoligowcem

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego odrobił dwubramkową stratę i nie dał się pokonać w meczu towarzyskim wyżej notowanej Stali Niewiadów.

W niedzielę druga drużyna Widzewa mierzyła się na boisku ośrodka szkoleniowego przy ul. Małachowskiego ze Stalą Niewiadów. Ostatni rywal "dwójki" plasuje się na dobrym, siódmym miejscu w czwartej lidze i w meczu z ekipą z al. Piłsudskiego był faworytem. Do przerwy przyjezdni prowadzili 1:0, a w drugiej części gry podwyższyli jeszcze prowadzenie. Nie zraziło to jednak piłkarzy Widzewa, którzy potrafili odrobić całą stratę.

Jakub Grzeszczakowski testował tego dnia czterech młodych piłkarzy, dlatego z końcowego wyniku był zadowolony. - W przypadku sprawdzania nowych chłopaków ciężko o dobre zgranie i odpowiednią współpracę na boisku, a jednak byliśmy w stanie stworzyć kilka sytuacji, grając z solidnym czwartoligowcem. Cieszy kolejny dobry mecz Krystiana Marciocha, który w takiej dyspozycji powinien wkrótce zainteresować swoją osobą sztab szkoleniowy pierwszej drużyny - zdradza trener rezerw.

Widzew II Łódź - Stał Niewiadów 2:2 (0:1)

Bramki dla Widzewa II: Przemek Niemiec i Zawodnik Testowany

W Widzewie II zagrali: Mikołajczak, Leszczyński, Pipczyński, Tkaczyk, Miasopust, Gosik, Stankiewicz, Tarczyński, Marcioch, Mąkosza, Szymczak, Janowski, Oliński, Niemiec, Podlewski, Owczarczyk, Kazimierczak, Uszyński oraz zawodnicy testowani z rocznika 2002


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela