Aktualności

Widzew i Razem Trenujemy Sport na łódzkim maratonie

Jedni biegali, a drudzy dopingowali. Na trasie DOZ Maratonu Łódź na wysokości stadionu stanęła brama Serce Łodzi. Przebiegło przez nią prawie 1500 maratończyków.

Widzewska grupa biegaczy Razem Trenujemy Sport razem z klubem przygotowała strefę dopingu podczas DOZ Maratonu Łódź. W związku z tym, że trasa przebiegała tuż obok stadionu – akurat na 20 km biegacze zawracali – postawiliśmy bramę Serce Łodzi. Przygotowaliśmy dla maratończyków poczęstunek – m.in. owoce i czekoladę, by dodać im energii. A do tego zadbaliśmy też o doping, by wesprzeć ich mentalne. Grupa kilkunastu kibiców Widzewa zagrzewała biegaczy i dodawała im otuchy. Jeden z biegaczy znalazł siły i odwzajemnił doping – śpiewając o łódzkim klubie.

Przez bramę Serce Łodzi przebiegło prawie 1500 osób, w tym 13 zawodników Razem Trenujemy Sport. Około 30 wystartowało w biegu na 10 km.

Galeria z DOZ Maratonu w Sercu Łodzi

Gratulujemy wszystkim ukończenia maratonu!

 

Biegających widzewiaków, a także tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w biegach zapraszamy do udziału w II Biegu z Historią Widzewa (1 czerwca) w parku 3 Maja. Limit uczestników to 999 osób. Zostało jeszcze nieco ponad 150 miejsc.

ZAPISY TU


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela