Aktualności

Widzew gra z WOŚP. Co przekazaliśmy na licytacje?

Wybrany mecz w loży sponsora strategicznego firmy Murapol albo w strefie VIP, a może koszulka z podpisami Widzewa? To nie wszystko, co Widzew przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jak co roku klub wspiera WOŚP. 27. finał zaplanowano na 13 stycznia 2019 roku. Celem zbiórki jest zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym. W Polsce działa prawie 50 takich szpitali. Szczególnie ważne jest więc nowoczesne wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

We współpracy z łódzką strażą miejską na licytacje na rzecz WOŚP Widzew przekazał:

* Wybrany mecz Widzewa w loży sponsora strategicznego firmy Murapol (KLIKNIJ): podwójne zaproszenie do największego skyboksa na stadionie Widzewa, który należy do dewelopera - firmy Murapol. Wybrane spotkanie będzie można obejrzeć w komfortowych warunkach i z nieograniczonym dostępem do cateringu. Cena wywoławcza: 200 zł.

* Wybrany mecz Widzewa w strefie VIP (KLIKNIJ): podwójne zaproszenie do strefy VIP na stadionie Widzewa, do której dostęp mają właściciele karnetów VIP Gold i VIP Platinum. Spotkanie będzie można obejrzeć w komfortowych warunkach i z nieograniczonym dostępem do cateringu. To także okazja, by poznać byłych piłkarzy Widzewa, tych z lat 80. i 90. XX wieku, kiedy klub świecił największe sukcesy. Zwykle są oni gośćmi strefy VIP. Cena wywoławcza: 200 zł.

* Koszulka meczowa z autografami piłkarzy (KLIKNIJ): identyczna koszulka, w której na boisku biegają piłkarze Widzewa, a do tego z podpisami zawodników. To dla każdego kibica łódzkiej drużyny prawdziwy skarb. Cena wywoławcza: 200 zł.

* Koszulka „Ambasador” Poland Business Run (KLIKNIJ): koszulka, w której piłkarze Widzewa wybiegli na przedmeczową prezentację przed spotkaniem ze Zniczem Pruszków. Współpraca między klubem i fundacją Poland Business Run zaowocowała sfinansowaniem zakupu wózka dla kibica Widzewa Waldka Milczarka. Widzewska grupa Razem Trenujemy Sport wygrała także organizowany przez fundację bieg - Łódź Business Run 2018. Cena wywołacza: 100 zł.

* Książka „Wielki Widzew” (KLIKNIJ): Historia klubu, drużyny i zawodników z czasów największych sukcesów Widzewa, kiedy w drużynie grali m.in. Zbigniew Boniek, Włodzimierz Smolarek, Józef Młynarczyk czy Wiesław Wraga. - Legia z różnych względów, nawet jak była najlepsza w kraju, nigdy nie była klubem całej Polski. A Widzew ludzie kochali. W starych gazetach można znaleźć na to wiele potwierdzeń. Klub wysyłał zresztą gadżety po całym kraju. Efekty widać dzisiaj, bo istnieje olbrzymia siatka fanklubów zlokalizowanych w całej Polsce, ale też poza nią. Potwierdzeniem były też zamówienia na książkę, które przychodziły z całego kraju. Poznawałem geografię Polski po adresach osób zamawiających książkę z miejscowości, o których istnieniu wcześniej nie miałem pojęcia. Cały czas spotykam ludzi w średnim wieku i starszych, którzy mówią, że to był klub ich czy ich ojców. Nie było tu żadnych podziałów na region - wspomina autor książki Marek Wawrzynowski. Cena wywołacza: 30 zł.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela