Aktualności

Widzew gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Jeden dzień w roli prezesa Widzewa lub możliwość obejrzenia meczu z loży VIP w Sercu Łodzi – to główne atrakcje wystawione przez łódzki klub na licytacje w ramach 26. finału WOŚP.

W najbliższą niedzielę (14 stycznia) w całym kraju odbędzie się już 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Włączy się w niego również Widzew, który na aukcje charytatywne wystawi dwie inicjatywy: dzień w roli prezesa klubu pod okiem prezesa Przemysława Klementowskiego oraz możliwość obejrzenia jednego wybranego spotkania Widzewa z loży VIP w towarzystwie wiceprezesa Michała Sapoty. - Jako klub, którego stadion w zeszłym roku odwiedziło ponad 300 tys. kibiców nie mogliśmy nie wziąć udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pomaga cały klub, począwszy od jego drużyn młodzieżowych aż po zarząd - powiedział Marcin Tarociński, dyrektor ds. komunikacji i PR w Widzewie. - Bardzo liczymy, że oba te wydarzenia spotkają się z otwartymi sercami kibiców, a wylicytowane za nie kwoty będą rekordowe - dodał.

Symboliczne vouchery na oba wydarzenia trafiły na ręce Marka Marusika, szefa sztabu WOŚP w Łodzi. Oprócz tego, na licytacje przekazane zostały koszulka oraz plakat Widzewa z podpisami zawodników i sztabu szkoleniowego, a także wyjątkowy przedmiot od drużyny Widzewa z rocznika 2007. Jest to piłka z podpisami Jakuba Błaszczykowskiego i Jerzego Brzęczka, którą młodzi piłkarze otrzymali podczas turnieju w Truskolasach. W imieniu zespołu przekazali ją Daniel Tutaj oraz Maciek Sowiński. - Jestem bardzo dumny z chłopców, że myślą o innych i potrafią się dzielić. Pokazuje to, że sport, a zwłaszcza piłka nożna, to doskonałe narzędzie do kształtowania charakteru młodych ludzi - powiedział Dariusz Nawrocki, trener rocznika 2007.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela