Aktualności

Widzew gotowy na mecz ze Stalą

W czwartek po południu drużyna Radosława Mroczkowskiego odbyła ostatni trening przed wyjazdem do Boguchwały.

Pierwszy raz w tym tygodniu pogoda okazała się dla widzewiaków nieco łaskawsza. Choć temperatura nadal oscylowała w okolicach 30 stopni, zamiast palącego słońca nad boiskiem ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego zgromadziły się chmury, z których spadło nawet kilka kropel deszczu. Piłkarze Widzewa nie zważali jednak na warunki klimatyczne, tylko z pełnym zaangażowaniem realizowali kolejne zadania przygotowane przez sztab szkoleniowy drużyny.

Spora część zajęć poświęcona była sprawności fizycznej, nie zabrakło też elementów rywalizacji w mniejszych grupach. Ważnym punktem treningu była też realizacja w praktyce założeń i poszczególnych rozwiązań taktycznych, w tym wykonywania stałych fragmentów gry. W treningu wzięło udział 22 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Całą jednostkę z kolegami z zespołu przepracował Dario Kristo. W pierwszą drużyną pracował również testowany Konrad Bukowczan.

W piątek po wspólnym posiłku kilka minut po 12 Widzew wyjechał do Boguchwały, gdzie na czas remontu swojego obiektu, mecze domowe rozgrywa Stal Stalowa Wola. Meczowa osiemnastka, w której znalazł się wracający po kontuzji Damian Paszliński, na miejscu odbędzie jeszcze jeden trening.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela