Aktualności

Widzew.FM: Wiesław Wraga przed meczem ze Stalą Stalowa Wola

Rozmowa z legendą Widzewa, a następnie możliwość połączenia się kibiców ze studiem klubowego radia. Taki zestaw to przepis na doskonały "Widzewski Poranek".

Gościem Marcina Tarocińskiego w trakcie środowej audycji będzie Wiesław Wraga, dwukrotny mistrz Polski oraz uczestnik półfinału Pucharu Europy w czerwono-biało-czerwonych barwach. Były pomocnik zabierze głos przed wieczornym starciem Widzewa ze Stalą Stalowa Wola, które będzie miało bardzo ważne znaczenie w kontekście walki łodzian o awans do I ligi. 

Szansę na podzielenie się swoimi przemyśleniami otrzymają również kibice, dla których zostanie uruchomiona specjalna linia telefoniczna. Wszystko po to, by wspólnie podyskutować na temat zbliżającego się meczu. Na słuchaczy będą czekać również stałe punkty programu, takie jak "Widzewska Kartka z Kalendarza".

Początek audycji "Widzewski Poranek" zaplanowano tradycyjnie na godz. 9:00. Zachęcamy kibiców do słuchania radia Widzew.FM za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub oficjalnej strony klubu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 03.08.2020

Pierwszy trening 03.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela