Aktualności

Widzew.FM: Wiesław Wraga przed meczem ze Stalą Stalowa Wola

Rozmowa z legendą Widzewa, a następnie możliwość połączenia się kibiców ze studiem klubowego radia. Taki zestaw to przepis na doskonały "Widzewski Poranek".

Gościem Marcina Tarocińskiego w trakcie środowej audycji będzie Wiesław Wraga, dwukrotny mistrz Polski oraz uczestnik półfinału Pucharu Europy w czerwono-biało-czerwonych barwach. Były pomocnik zabierze głos przed wieczornym starciem Widzewa ze Stalą Stalowa Wola, które będzie miało bardzo ważne znaczenie w kontekście walki łodzian o awans do I ligi. 

Szansę na podzielenie się swoimi przemyśleniami otrzymają również kibice, dla których zostanie uruchomiona specjalna linia telefoniczna. Wszystko po to, by wspólnie podyskutować na temat zbliżającego się meczu. Na słuchaczy będą czekać również stałe punkty programu, takie jak "Widzewska Kartka z Kalendarza".

Początek audycji "Widzewski Poranek" zaplanowano tradycyjnie na godz. 9:00. Zachęcamy kibiców do słuchania radia Widzew.FM za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub oficjalnej strony klubu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela