Aktualności

Widzew.FM: Szansa Wolsztyńskiego, Klub 1910 i historyczny Puchar Polski

Zapowiada się kolejny ciekawy poranek w klubowej rozgłośni radiowej.

Jednym z gości piątkowego "Widzewskiego Poranka w Kubotach" będzie Marcin Lefik, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew". W rozmowie z Marcinem Tarocińskim opowie on między innymi o Klubie "1910", czyli grupie fanów, którzy regularnie zasilają konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy - wyjątkowej inicjatywy kibicowskiej będącej jednocześnie sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

W piątek "Tarot" rozmawiać będzie również z Rafałem Wolsztyńskim. 25-letni napastnik w niedzielę najprawdopodobniej zastąpi w pierwszym składzie Widzewa zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Marcina Robaka. Kapitan zespołu w ostatnich dwóch meczach zaprezentował wysoką formę i miał olbrzymi wkład w cenne zwycięstwa ligowe, dlatego przed pochodzącym z Knurowa snajperem stoi bardzo trudne zadanie. Ale "Wolsztyn" lubi wyzwania i jesteśmy pewni, że potwierdzi to również na antenie Widzew.FM, a dwa dni później już na boisku w Polkowicach.

Na zakończenie tygodnia zapraszamy również na wyjątkową "Widzewską kartkę z kalendarza". Dokładnie 35 lat temu Widzew zdobył jedyny jak dotąd Puchar Polski. O tym triumfie opowie Krzysztof Kamiński, piłkarz Wielkiego Widzewa i jeden ze zdobywców tego historycznego trofeum.

Na piątkowy "Widzewski Poranek w Kubotach" zapraszamy już od 9:00. Powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00. Słuchajcie nas w Widzew.FM - na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela